Statutární orgány obchodních korporací

Přednášející: Mgr. Tomáš Procházka


Cena včetně DPH: 745,00 Kč

Ve video přednášce se dozvíte o tom, co je hlavní náplní funkce statutárního orgánu, jaké má povinnosti, o co se má ve společnosti starat a kdo mu do toho může nebo nemůže mluvit. Velké téma bude i odpovědnost, zejména hodně známá péče řádného hospodáře, kdy se dozvíte, co má jednatel nebo jiný člen statutárního orgánu dělat, aby dostál povinnosti péče řádného hospodáře, co mu hrozí, pokud péči řádného hospodáře nedostojí, jak bude vypadat případné soudní řízení a jaká hrozí například i trestní odpovědnost pro statutární orgán.

Celková délka této video přednášky je 61 minut.
 

O lektorovi

Mgr. Tomáš  Procházka
Mgr. Tomáš Procházka
Mgr. Tomáš Procházka je partnerem advokátní kanceláře Dvořák Hager & Partners. Ve své praxi se zaměřuje zejména na pracovní právo, právo obchodních společností a má rovněž četné zkušenosti v oblasti sporné agendy.
Jak kurz probíhá?
Kurz probíhá plně online v časech, ve kterých Vy chcete. Okamžikem zaplacení získáváte časově neomezenou licenci k využití kurzu pro Vaše vzdělávání. Každý kurz obsahuje video, koupíte-li si soubor vzdělávacího cyklu pak soubor videí, a ta jsou Vám přístupna kdykoliv, kde jste připojeni k internetu. Po zhlédnutí videa je Vám k dispozici u odborných kurzů online test, po jehož úspěšném vypracování získáváte certifikát o absolvování kurzu.

Co vše získám nákupem?

Společně s nákupem získáte kromě samotného videa také prezentaci lektora, learning package obsahující transcript přednášky, texty souvisejících předpisů a citovanou judikaturu k tématu, online test a po jeho úspěšném složení certifikát.

Kdy mohu studovat?
Kdykoliv, doba studia je jen na Vás. Video lze kdykoliv zastavit, pokračovat tam kde jste přestali, anebo si video pustit celé znovu.

Jak je kurz zakončen?
Odborné kurzy jsou zakončeny online testem, po jehož úspěšném absolvování obdržíte certifikát.

Jak získám potvrzení o absolvování?
Potvrzením o absolvování kurzu je již výše zmíněný certifikát. Potřebujete li však z důvodů studijních či jiných zvláštní adresné potvrzení pro konkrétní instituci, rádi Vám jej na vyžádání připravíme.
Pro zobrazení odkazu pro stažení certifikátu se musíte nejprve přihlásit.