Vládní programy zaměstnávání cizinců v ČR a Zaměstnanecká karta vs. Modrá karta

Hodnocení kurzu
Délka kurzu46 minut
Počet videí1
Test s certifikacíANO
Cena kurzu745 Kč s DPH

Popis

Zaměstnáváte cizince? Plánujete zaměstnávání cizinců? Pak právě pro vás je určen video kurz, kterým vás provede JUDr. Uljana Kurivčaková, partnerka advokátní kanceláře United Legal Partners.
 
Přinášíme vám zcela unikátní video přednášku o zaměstnávání cizinců na území České republiky. Dozvíte se rozdíly mezi zaměstnáváním občanů ze třetích zemí a občanů Evropské unie. Nechybí zcela zásadní informace o speciálních vládních programech zaměstnávání cizinců, které usnadní administrativní náročnost získávání zaměstnaneckých karet anebo modrých karet. Poradíme instituce, které upravují, co v rámci vyřizování různých povolení potřebujete udělat a jaké pokuty vám hrozí v případě nelegálního zaměstnávání. 
 Obsah video kurzu:
 
  • Zaměstnávání cizinců na území ČR – zákony, instituce, směrnice
  • Rozdíly mezi zaměstnáváním občanů EU a občanů třetích zemí 
  • Zaměstnanecká karta 
  • Modrá karta
  • Sezónní zaměstnání
  • Speciální vládní programy
 
Přednáška vychází z právního stavu ke dni: 15. 4. 2019

O lektorovi

JUDr. Uljana Kurivčaková
JUDr. Uljana Kurivčaková
JUDr. Uljana Kurivčaková je advokátkou a zakládajícím partnerem advokátní kanceláře UNITED LEGAL PARTNERS. Před založením vlastní praxe působila v několika renomovaných českých advokátních kancelářích. Ve své praxi se zaměřuje zejména na obchodní a občanské právo, právo nemovitosti, rodinné právo a cizinecké právo. Věnuje se rovněž i obhajobě v trestních věcech. Její hlavní specializací je oblast občanského a cizineckého práva, především pak pracovněprávní problematika zaměstnávání cizinců na území ČR a kompletní právní poradenství cizincům při vstupu na území České republiky a českým společnostem při vstupu a podnikání na území států SNS (Rusko, Ukrajina, Kazachstán apod.). Uljana je rovněž magistrou práv na Ukrajině, kde v roce 2005 ukončila právnickou fakultu Univerzity Ivana Franka ve Lvově. Hovoří česky, rusky, ukrajinsky, anglicky a pasivně polsky a rumunsky.

Cena včetně DPH: 745,00 KčSouvisejíci produkty