| ustanovení | předmět | platnost a komentář |
|---|---|---|
| 1.2.1 | Nákladní prostory | N.R.M. pro plavidla typu N otevřená, jejichž nákladní prostory obsahují pomocná zařízení a která přepravují pouze látky třídy 8, s poznámkou 30 ve sloupci (20) tabulky C kapitoly 3.2. Obnovení schvalovacího osvědčení po 31. prosinci 2038. |
| 7.2.3.20.1 | Vybavení balastních tanků a komor ukazateli úrovně hladiny | N.R.M. po 1. lednu 2013 pro tanková plavidla typů C a G a pro tanková plavidla s dvojitou obšívkou typu N. Obnovení schvalovacího osvědčení po 31. prosinci 2012. |
| 7.2.3.20.1 | Prokázání stability v případě netěsnosti spojené s balastní vodou | N.R.M. pro plavidla typů G a N. Obnovení schvalovacího osvědčení po 31. prosinci 2044. |
| 7.2.3.31.2 | Motorová vozidla pouze mimo oblast nákladu | N.R.M. pro plavidla typu N. Obnovení schvalovacího osvědčení po 31. prosinci 2034. Do tohoto data se následující požadavek vztahuje na plavidla v provozu: vozidlo se nesmí startovat na palubě. |
| 7.2.3.51.3 | Vypustit | |
| 7.2.4.22.3 | Odběr vzorků z jiných otvorů | N.R.M. pro plavidla typu N otevřená. Obnovení schvalovacího osvědčení po 31. prosinci 2018. Do tohoto data se na plavidlech v provozu smějí otevírat víka nákladních tanků v průběhu nakládky pro kontrolu a odběr vzorků. |
| 9.3.3.8.1 | Pokračování třídy | N.R.M. pro plavidla typu N otevřená s lapači plamene a plavidla typu N otevřená. Obnovení schvalovacího osvědčení po 31. prosinci 2044. Do tohoto data platí na plavidlech v provozu následující požadavky: Pokud není stanoveno jinak, musí typ konstrukce, pevnost, podřízené dělení, výbava a převody plavidla odpovídat nebo být rovnocenné konstrukčním požadavkům pro klasifikaci v nejvyšší třídě od uznané klasifikační společnosti. |
| 9.3.1.11.2(a) (1.položka) | Uspořádání nákladních tanků Vzdálenost mezi nákladními tanky a bočními stěnami Výška sedel | N.R.M. pro plavidla typu G, jejichž kýly byly položeny před 1. lednem 1977. Obnovení schvalovacího osvědčení po 31. prosinci 2044. |
| 9.3.3.11.4 | Průchody v koncových přepážkách nákladních prostorů | N.R.M. od 1. ledna 2005 pro plavidla typu N otevřená, jejichž kýly byly položeny před 1. lednem 1977. Obnovení schvalovacího osvědčení po 31. prosinci 2044. |
| 9.3.3.11.6 (a) | Tvar koferdamu upraveného jako prostor s čerpadly | N.R.M. pro plavidla typu N, jejichž kýly byly položeny před 1. lednem 1977. Obnovení schvalovacího osvědčení po 31. prosinci 2044. |
| 9.3.3.11.8 | Uspořádání provozních prostorů v oblasti nákladu pod palubou | N.R.M. pro plavidla typu N otevřená. Obnovení schvalovacího osvědčení po 31. prosinci 2038. |
| 9.3.3.12.7 | Schvalování lapačů plamene | N.R.M. pro plavidla typu N, jejichž kýly byly položeny před 1. lednem 1977. Obnovení schvalovacího osvědčení po 31. prosinci 2018. |
| 9.3.3.16.1 | Motory s vnitřním spalováním mimo oblast nákladu | N.R.M. pro plavidla typu N otevřená. Obnovení schvalovacího osvědčení po 31. prosinci 2034. |
| 9.3.1.16.2 9.3.3.16.2 | Závěsy dveří směřující do oblasti nákladu | N.R.M. pro plavidla, jejichž kýly byly položeny před 1. lednem 1977, kde by změny mohly omezovat jiné hlavní otvory. Obnovení schvalovacího osvědčení po 31. prosinci 2034. |
| 9.3.3.16.2 | Prostory strojovny přístupné z paluby | N.R.M. pro plavidla typu N otevřená. Obnovení schvalovacího osvědčení po 31. prosinci 2034. |
| 9.3.1.17.1 9.3.3.17.1 | Obytné prostory a kormidelna mimo oblast nákladu | N.R.M. pro plavidla, jejichž kýly byly položeny před 1. lednem 1977, pokud není spojení mezi kormidelnou a jinými uzavřenými prostory. Obnovení schvalovacího osvědčení po 31. prosinci 2044. Obnovení schvalovacího osvědčení po 31. prosinci 2044 pro plavidla o délce do 50 metrů, jejichž kýly byly položeny před 1. lednem 1977 a jejichž kormidelny jsou umístěny v oblasti nákladu, i když to poskytuje přístup k jiným uzavřeným prostorům, pokud je bezpečnost zajištěna patřičnými provozními požadavky příslušného orgánu. |
| 9.3.3.17.1 | Obytné prostory a kormidelna mimo oblast nákladu | N.R.M. pro plavidla typu N otevřená. Obnovení schvalovacího osvědčení po 31. prosinci 2044. |
| 9.3.1.17.2 9.3.2.17.2 9.3.3.17.2 | Vstupy směřující do oblasti nákladu | N.R.M. pro plavidla o délce do 50 metrů, jejichž kýly byly položeny před 1. lednem 1977, pokud jsou nainstalovány protiplynové ochrany. Obnovení schvalovacího osvědčení po 31. prosinci 2044. |
| 9.3.3.17.2 | Vstupy a otvory | N.R.M. pro plavidla typu N otevřená. Obnovení schvalovacího osvědčení po 31. prosinci 2044. |
| 9.3.3.17.3 | Vypustit | |
| 9.3.3.17.5 (b), (c) | Schválení průchodek hřídele a zobrazení pokynů | N.R.M. pro plavidla typu N otevřená. Obnovení schvalovacího osvědčení po 31. prosinci 2018. |
| 9.3.3.20.2 | Plnění kofrdamů pomocí čerpadla | N.R.M. pro plavidla typu N otevřená. Obnovení schvalovacího osvědčení po 31. prosinci 2018. |
| 9.3.3.21.1 (b) | Indikátor úrovně hladiny | N.R.M. od 1. ledna 2005 pro plavidla typu N otevřená s lapači plamene a typu N otevřená. Obnovení schvalovacího osvědčení po 31. prosinci 2018. Do tohoto data na plavidlech v provozu vybavených otvory pro měření tyto otvory musí: - být umístěny tak, aby stupeň naplnění mohl být měřen pomocí měrné tyče; - být vybaveny automatickým uzávěrem. |
| 9.3.3.21.1 (g) | Otvor pro odběr vzorků | N.R.M. pro plavidla typu N otevřená. Obnovení schvalovacího osvědčení po 31. prosinci 2018. |
| 9.3.3.23.2 | Zkušební tlak pro nákladní tanky | N.R.M. pro plavidla, jejichž kýly byly položeny před 1. lednem 1977, pro které se vyžaduje zkušební tlak 15 kPa (0, 15 baru). Obnovení schvalovacího osvědčení po 31. prosinci 2044. Do tohoto data je zkušební tlak 10 kPa (0,10 baru) dostačující. |
| 9.3.3.23.2 | Zkušební tlak pro nákladní tanky | N.R.M. pro kalová plavidla v provozu před 1. lednem 1999 Obnovení schvalovacího osvědčení po 31. prosinci 2044. Do tohoto data je zkušební tlak 5 kPa (0,05 baru) dostačující. |
| 9.3.3.23.3 | Zkušební tlak pro nakládací a vykládací potrubí | N.R.M. pro kalová plavidla v provozu před 1. lednem 1999 Obnovení schvalovacího osvědčení nejpozději do 1. ledna 2039. Do tohoto data je zkušební tlak 400 kPa (4 bary) dostačující. |
| 9.3.3.42.2 | Systém ohřevu nákladu | N.R.M. pro plavidla typu N otevřená. Obnovení schvalovacího osvědčení po 31. prosinci 2034. Do tohoto data platí na plavidlech v provozu následující požadavky: Toto je možno dodržet pomocí odlučovače kalu namontovaného na zpětnou trubku kondenzované vody. |
| 9.3.3.52.1 (b), (c), (d) a (e) | Elektrická zařízení | N.R.M. pro plavidla typu N otevřená. Obnovení schvalovacího osvědčení po 31. prosinci 2034. |
| 9.3.1.52.1 (e) 9.3.3.52.1 (e) | Elektrická zařízení typu „potvrzená bezpečnost“ v oblasti nákladu | N.R.M. pro plavidla typu N, jejichž kýly byly položeny před 1. lednem 1977. Obnovení schvalovacího osvědčení po 31. prosinci 2034. Do tohoto data musí být během nakládky, vykládky a vypouštění plynů na plavidlech, která nemají plynotěsné otvory kormidelny (např. dveře, okna atd.), dodrženy v oblasti nákladu tyto podmínky: (a) Všechna elektrická zařízení určená k použití musí být v provedení typu „omezené nebezpečí výbuchu“, tj. musí být zkonstruována tak, aby za normálních provozních podmínek nedošlo k jiskření a aby teplota jejich vnějšího povrchu nestoupla nad 200 °C, nebo musejí být typu odolného proti skrápění vodou a jejich teplota vnějšího povrchu za normálních provozních podmínek nepřekročí 200°C; (b) Elektrická zařízení, která nesplňují požadavky uvedené pod písmenem (a) výše, musí být označena červenou barvou a musí je být možno odpojit pomocí hlavního vypínače. |
| 9.3.3.52.2 | Elektrické akumulátory umístěné mimo oblast nákladu | N.R.M. pro plavidla typu N otevřená. Obnovení schvalovacího osvědčení po 31. prosinci 2034. |
| 9.3.1.52.3 (a) 9.3.1.52.3 (b) 9.3.3.52.3 (a) 9.3.3.52.3 (b) | Elektrická zařízení používaná během nakládky, vykládky a vypouštění plynů | N.R.M. pro plavidla, jejichž kýly byly položeny před 1. lednem 1977. Obnovení schvalovacího osvědčení po 31. prosinci 2034 pro následující zařízení: - instalace osvětlení v ubytovacích prostorech, s výjimkou vypínačů umístěných v blízkosti vstupu do ubytovacích prostorů; - radiové telefonní instalace v ubytovacích prostorech a v kormidelnách a zařízení pro ovládání spalovacích motorů. Do tohoto data veškerá ostatní elektrická zařízení musí splňovat následující požadavky: (a) generátory, motory atd. - stupeň krytí IP13; (b) řídící panely, osvětlení atd. - stupeň krytí IP23; (c) zařízení atd. - stupeň krytí IP55. |
| 9.3.3.52.3 (a) 9.3.3.52.3 (b) | Elektrická zařízení používaná během nakládky, vykládky a vypouštění plynů | N.R.M. pro plavidla typu N otevřená. Obnovení schvalovacího osvědčení po 31. prosinci 2034. |
| 9.3.3.52.4 | Červené označení na elektrických zařízeních | N.R.M. pro plavidla typu N otevřená. Obnovení schvalovacího osvědčení po 31. prosinci 2034. |
| 9.3.3.52.5 | Odpojovač pro průběžně poháněný generátor | N.R.M. pro plavidla typu N otevřená. Obnovení schvalovacího osvědčení po 31. prosinci 2034. |
| 9.3.3.52.6 | Trvale připevněné zásuvky | N.R.M. pro plavidla typu N otevřená. Obnovení schvalovacího osvědčení po 31. prosinci 2034. |
| 9.3.1.56.1 9.3.3.56.1 | Kovové stínění pro všechny kabely v oblasti nákladu | N.R.M. pro plavidla, jejichž kýly byly položeny před 1. lednem 1977. Obnovení schvalovacího osvědčení po 31. prosinci 2034. |
| ustanovení | předmět | platnost a komentář |
|---|---|---|
| 9.3.3.8.1 | Klasifikace | N.R.M. pro plavidla typu N otevřená s lapači plamene a plavidla typu N otevřená. Obnovení schvalovacího osvědčení po 31. prosinci 2044. |
Jeho rozměry jsou 210 mm x 297 mm (A4). Smějí se používat přední i zadní strany.
Musí být vystaveno v jazyce nebo v jednom z jazyků vydávající země. Pokud tímto jazykem není angličtina, francouzština nebo němčina, musí být záhlaví osvědčení a každý zápis pod body 5,9 a 10 ve schvalovacím osvědčení plavidel pro přepravu kusů a látek volně ložených (8.6.1.1) a pod body 12, 16 a 17 ve schvalovacím osvědčení tankových plavidel (8.6.1.3) provedeny také v angličtině, francouzštině nebo němčině.“.
Pozměnit konec do tohoto znění: „....nebezpečí pro životní prostředí, nebo není-li nejvyšší třída plavidla platná, musí to bezodkladně oznámit příslušnému orgánu, kterému jsou odpovědny, aby mohl učinit rozhodnutí o ponechání osvědčení.“.
| Typ | Zahrnuje/nazývá se | Definice | Specifikace | Klasifikace |
|---|---|---|---|---|
| Kaskáda | Bezpředmětné | pyrotechnická fontána určená k vytváření vertikální kaskády nebo ohněpádu | obsahující pyrotechnickou látku, která dává pozitivní výsledek při zkoušce HSL výbuškové slože v přípojku 7 Příručky zkoušek a kritérií bez ohledu na výsledky Série zkoušek 6 (viz 2.2.1.1.7.1 (a)) | 1.1G |
| obsahující pyrotechnickou látku, která dává negativní výsledek při zkoušce HSL výbuškové slože v přípojku 7 Příručky zkoušek a kritérií | 1.3G |
| Organický peroxid | Sloupec | Změna | |
|---|---|---|---|
| DIBENZOYLPEROXID | (první řádka) | Koncentrace (%) | Namísto „>51 -100“ vložit „ >52 -100“ |
| terc-BUTYLKUMYLPEROXID | (první řádka) | UN číslo | Namísto „3107“ uvést „3109“ |
| DICETYLPEROXYDlKARBONÁT | (první řádka) | Způsob balení | Namísto „OP7“ uvést „OP8“ |
| DICETYLPEROXYDlKARBONÁT | (první řádka) | UN číslo | Namísto „3116“ uvést „3120“ |
| terc-BUTYLPEROXY-3,5,5- TRIMETHYLHEXANOÁT | (první řádka) | Koncentrace (%) | Namísto „>32 -100“ uvést „>37 -100“ |
| terc-BUTYLPEROXY-3,5,5- TRIMETHYLHEXANOÁT | (třetí řádka) | Koncentrace (%) | Namísto „≤ 32“ uvést „„≤ 37“ |
| terc-BUTYLPEROXY-3,5,5- TRIMETHYLHEXANOÁT | (třetí řádka) | Ředidlo Typ B (%) | Namísto „≥ 68“ uvést „≥ 63“ |
| (1) | (2) | (3a) | (3b) | (4) | (5) | (6) | (7a) až (13) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3166 | VOZIDLO POHÁNĚNÉ HOŘLAVÝM PLYNEM nebo VOZIDLO POHÁNĚNÉ HOŘLAVOU KAPALINOU nebo VOZIDLO S PALIVOVÝMI ČLÁNKY POHÁNĚNÝ HOŘLAVÝM PLYNEM nebo VOZIDLO S PALIVOVÝMI ČLÁNKY POHÁNĚNÝ HOŘLAVOU KAPALINOU | 9 | M11 | 312 385 666 667 | |||
| 3171 | VOZIDLO NA AKUMULÁTOROVÝ POHON nebo PŘÍSTROJ NA AKUMULÁTOROVÝ POHON | 9 | M11 | 240 666 667 | |||
| (1) | (2) | (3a) | (3b) | (4) | (5) | (6) | (7a) | (7b) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0510 | RAKETOVÉ MOTORY | 1 | 1.4C | 1.4 | 0 | E0 | ||
| 3527 | PRYSKYŘICE POLYESTEROVÉ, VÍCESLOŽKOVÉ, tuhé, základní surovina | 4.1 | F4 | II | 4.1 | 236 340 | 5kg | E0 |
| 3527 | PRYSKYŘICE POLYESTEROVÉ, VÍCESLOŽKOVÉ, tuhé, základní surovina | 4.1 | F4 | III | 4.1 | 236 340 | 5kg | E0 |
| 3528 | MOTOR, VNITŘNÍ SPALOVÁNÍ, POHÁNĚNÝ HOŘLAVOU KAPALINOU nebo MOTOR, PALIVOVÝ ČLÁNEK, POHÁNĚNÝ HOŘLAVOU KAPALINOU nebo STROJE, VNITŘNÍ SPALOVÁNÍ, POHÁNĚNÝ HOŘLAVOU KAPALINOU nebo STROJE, PALIVOVÝ ČLÁNEK, POHÁNĚNÝ HOŘLAVOU KAPALINOU | 3 | 3 | 363 667 | 0 | E0 | ||
| 3529 | MOTOR, VNITŘNÍ SPALOVÁNÍ, POHÁNĚNÝ HOŘLAVÝM PLYNEM nebo MOTOR, PALIVOVÝ ČLÁNEK, POHÁNĚNÝ HOŘLAVÝM PLYNEM nebo STROJE, VNITŘNÍ SPALOVÁNÍ, POHÁNĚNÝ HOŘLAVÝM PLYNEM nebo STROJE, PALIVOVÝ ČLÁNEK, POHÁNĚNÝ HOŘLAVÝM PLYNEM | 2 | 2.1 | 363 667 | 0 | E0 | ||
| 3530 | MOTOR, VNITŘNÍ SPALOVÁNÍ nebo STROJE, VNITŘNÍ SPALOVÁNÍ | 9 | 9 | 363 667 | 0 | E0 | ||
| 3531 | POLYMERIZUJÍCÍ LÁTKA, TUHÁ, STABILIZOVANÁ, J. N. | 4.1 | PM1 | III | 4.1 | 274 386 | 0 | E0 |
| 3532 | POLYMERIZUJÍCÍ LÁTKA, KAPALNÁ, STABILIZOVANÁ, J. N. | 4.1 | PM1 | III | 4.1 | 274 386 | 0 | E0 |
| 3533 | POLYMERIZUJÍCÍ LÁTKA, TUHÁ, S ŘÍZENÍM TEPLOTY, J. N. | 4.1 | PM2 | III | 4.1 | 274 386 | 0 | E0 |
| 3534 | POLYMERIZUJÍCÍ LÁTKA, KAPALNÁ, S ŘÍZENÍM TEPLOTY, J. N. | 4.1 | PM2 | III | 4.1 | 274 386 | 0 | E0 |
1038 | ETHYLEN, HLUBOCE ZCHLAZENÝ, KAPALNÝ |
1040 | ETHYLENOXID S DUSÍKEM, až do nejvýše přípustného celkového tlaku 1 MPa (10 bar) při 50 °C |
1092 | AKROLEIN, STABILIZOVANÝ |
1098 | ALLYLALKOHOL |
1165 | DIOXAN |
2023 | EPICHLORHYDRIN |
1033 | DIMETHYLETHER |
1093 | AKRYLONITRIL, STABILIZOVANÝ |
1120 | BUTANOLY (n - BUTYLALKOHOL) |
1143 | KROTONALDEHYD nebo KROTONALDEHYD, STABILIZOVANÝ |
1153 | ETHYLENGLYKOLDIETHYLETHER |
1171 | ETHYLENGLYKOLMONOETHYLETHER |
1218 | ISOPREN, STABILIZOVANÝ |
2608 | NITROPROPANY |
| 1010 | 1,3-BUTADIEN, STABILIZOVANÝ |
| 1010 | BUTADIENY, STABILIZOVANÉ nebo BUTADIENY, SMĚS S UHLOVODÍKY, STABILIZOVANÁ, které mají při 70 °C tenzi par nepřesahující 1,1 MPa (11 bar) a jejichž hustota při 50 °C není nižší než 0.525 kg/l (obsahující méně než 0,1 % 1,3-butadienu) |
| 1010 | BUTADIENY, STABILIZOVANÉ nebo BUTADIENY, SMĚS S UHLOVODÍKY, STABILIZOVANÁ, které mají při 70 °C tenzi par nepřesahující 1,1 MPa (11 bar) a jejichž hustota při 50 °C není nižší než 0.525 kg/l (obsahující 0,1 % nebo více 1,3-butadienu) |
| 1155 | DIETHYLETHER |
| 1170 | ETHANOL (ETHYLALKOHOL) nebo ETHANOL, ROZTOK (ETHYLALKOHOL, ROZTOK), vodný roztok s více než 70% (obj.) alkoholu |
| 1199 | FURALDEHYDY (α-FURALDEHYD) nebo FURFURALDEHYDY (α-FURFURALDEHYD) |
| 1662 | NITROBENZEN |
| 1917 | ETHYLAKRYLÁT, STABILIZOVANÝ |
| 1919 | METHYLAKRYLÁT, STABILIZOVANÝ |
| 2056 | TETRAHYDROFURAN |
| 2218 | KYSELINA AKRYLOVÁ, STABILIZOVANÁ |
| 2278 | n-HEPTEN |
| 2303 | ISOPROPENYLBENZEN |
| 2348 | BUTYLAKRYLÁTY, STABILIZOVANÉ (n-BUTYLAKRYLÁT, STABILIZOVANÝ) |
| 3092 | 1-METHOXY-2-PROPANOL |
1170 | ETHANOL, ROZTOK (ETHYLALKOHOL, ROZTOK), vodný roztok s více než 24 % (obj.) a nejvýše 70% (obj.) alkoholu |
| 2458 | HEXADIENY |
| 2491 | ETHANOLAMIN nebo ETHANOLAMIN, ROZTOK |
| 2811 | LÁTKA TOXICKÁ, TUHÁ, ORGANICKÁ, J.N. (1,2,3 - TRICHLORBENZEN, ROZTAVENÝ) |
| 2811 | LÁTKA TOXICKÁ, TUHÁ, ORGANICKÁ, J.N. (1,3,5 - TRICHLORBENZEN, ROZTAVENÝ) |
| (1) | (2) | (3a) | (3b) | (4) | (5) | (6) | (7) | (8) | (9) | (10) | (11) | (12) | (13) | (14) | (15) | (16) | (17) | (18) | (19) | (20) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1267 | ROPA SUROVÁ | 3 | F1 | I | 3+(N1, N2, N3, CMR, F) | * | * | * | * | * | * | * | ano | T4 3) | II B4) | ano | * | 1 | 14; *viz 3.2.3.3 | |
| 1267 | ROPA SUROVÁ | 3 | F1 | II | 3+(N1, N2, N3, CMR, F) | * | * | * | * | * | * | * | ano | T4 3) | II B4) | ano | * | 1 | 14; *viz 3.2.3.3 | |
| 1267 | ROPA SUROVÁ | 3 | F1 | III | 3+(N1, N2, N3, CMR, F) | * | * | * | * | * | * | * | ano | T4 3) | II B4) | ano | * | 0 | 14; *viz 3.2.3.3 | |
| 1267 | ROPA SUROVÁ S VÍCE NEŽ 10 % BENZENU, POČÁTEČNÍ BOD VARU ≤ 60 °C | 3 | F1 | I | 3+CMR+F+ (N1, N2, N3) | C | 1 | 1 | 95 | 1 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 1 | 29; 43 | |||
| 1267 | ROPA SUROVÁ S VÍCE NEŽ 10 % BENZENU, POČÁTEČNÍ BOD VARU ≤ 60 °C | 3 | F1 | II | 3+CMR+F+ (N1, N2, N3) | C | 1 | 1 | 95 | 1 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 1 | 29 | |||
| 1267 | ROPA SUROVÁ S VÍCE NEŽ 10 % BENZENU, 60 °C < POČÁTEČNÍ BOD VARU ≤ 85 °C | 3 | F1 | II | 3+CMR+F+ (N1, N2, N3) | C | 2 | 2 | 3 | 50 | 95 | 2 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 1 | 23; 29; 38 | |
| 1267 | ROPA SUROVÁ S VÍCE NEŽ 10 % BENZENU, 85 °C< POČÁTEČNÍ BOD VARU ≤ 115 °C | 3 | F1 | II | 3+CMR+F+ (N1, N2, N3) | C | 2 | 2 | 50 | 95 | 2 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 1 | 29 | ||
| 1267 | ROPA SUROVÁ S VÍCE NEŽ 10 % BENZENU, POČÁTEČNÍ BOD VARU > 115 °C | 3 | F1 | II | 3+CMR+F+ (N1, N2, N3) | C | 2 | 2 | 35 | 95 | 2 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 1 | 29 | ||
| 1267 | ROPA SUROVÁ S VÍCE NEŽ 10 % BENZENU, POČÁTEČNÍ BOD VARU ≤ 60 °C | 3 | F1 | III | 3+CMR+F+ (N1, N2, N3) | C | 1 | 1 | 95 | 1 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 0 | 29 | |||
| 1267 | ROPA SUROVÁ S VÍCE NEŽ 10 % BENZENU, 60 °C < POČÁTEČNÍ BOD VARU ≤ 85 °C | 3 | F1 | III | 3+CMR+F+ (N1, N2, N3) | C | 2 | 2 | 3 | 50 | 95 | 2 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 0 | 23; 29; 38 | |
| 1267 | ROPA SUROVÁ S VÍCE NEŽ 10 % BENZENU, 85 °C < POČÁTEČNÍ BOD VARU ≤ 115 °C | 3 | F1 | III | 3+CMR+F+ (N1, N2, N3) | C | 2 | 2 | 50 | 95 | 2 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 0 | 29 | ||
| 1267 | ROPA SUROVÁ S VÍCE NEŽ 10 % BENZENU, POČÁTEČNÍ BOD VARU > 115 °C | 3 | F1 | III | 3+CMR+F+ (N1, N2, N3) | C | 2 | 2 | 35 | 95 | 2 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 0 | 29 | ||
| 1268 | DESTILÁTY ROPNÉ, J.N. nebo PRODUKTY ROPNÉ, J.N. | 3 | F1 | I | 3+(N1, N2, N3, CMR, F) | * | * | * | * | * | * | * | ano | T4 3) | II B4) | ano | * | 1 | 14; 27 *viz 3.2.3.3 | |
| 1268 | DESTILÁTY ROPNÉ, J.N. nebo PRODUKTY ROPNÉ, J.N. | 3 | F1 | II | 3+(N1, N2, N3, CMR, F) | * | * | * | * | * | * | * | ano | T4 3) | II B4) | ano | * | 1 | 14; 27 *viz 3.2.3.3 | |
| 1268 | DESTILÁTY ROPNÉ, J.N. nebo PRODUKTY ROPNÉ, J.N. | 3 | F1 | III | 3+(N1, N2, N3, CMR, F) | * | * | * | * | * | * | * | ano | T4 3) | II B4) | ano | * | 0 | 14; 27 *viz 3.2.3.3 | |
| 1268 | DESTILÁTY ROPNÉ, J.N. nebo PRODUKTY ROPNÉ, J.N. S VÍCE NEŽ 10 % BENZENU, POČÁTEČNÍ BOD VARU ≤ 60 °C | 3 | F1 | I | 3+CMR+F+ (N1, N2, N3) | C | 1 | 1 | 95 | 1 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 1 | 27; 29; 43 | |||
| 1268 | DESTILÁTY ROPNÉ, J.N. nebo PRODUKTY ROPNÉ, J.N. S VÍCE NEŽ 10 % BENZENU, POČÁTEČNÍ BOD VARU ≤ 60 °C | 3 | F1 | II | 3+CMR+F+ (N1, N2, N3) | C | 1 | 1 | 95 | 1 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 1 | 27; 29 | |||
| 1268 | DESTILÁTY ROPNÉ, J.N. nebo PRODUKTY ROPNÉ, J.N. S VÍCE NEŽ 10 % BENZENU, 60 °C < POČÁTEČNÍ BOD VARU ≤ 85 °C | 3 | F1 | II | 3+CMR+F+ (N1, N2, N3) | C | 2 | 2 | 3 | 50 | 95 | 2 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX , A | 1 | 23; 27; 29; 38 | |
| 1268 | DESTILÁTY ROPNÉ, J.N. nebo PRODUKTY ROPNÉ, J.N. S VÍCE NEŽ 10 % BENZENU, 85 °C < POČÁTEČNÍ BOD VARU ≤ 115 °C | 3 | F1 | II | 3+CMR+F+ (N1, N2, N3) | C | 2 | 2 | 50 | 95 | 2 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 1 | 27; 29 | ||
| 1268 | DESTILÁTY ROPNÉ, J.N. nebo PRODUKTY ROPNÉ, J.N. S VÍCE NEŽ 10 % BENZENU, POČÁTEČNÍ BOD VARU > 115 °C | 3 | F1 | II | 3+CMR+F+ (N1, N2, N3) | C | 2 | 2 | 35 | 95 | 2 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 1 | 27; 29 | ||
| 1268 | DESTILÁTY ROPNÉ, J.N. nebo PRODUKTY ROPNÉ, J.N. (NAFTA), 110 kPa < vp50 ≤ 175 kPa | 3 | F1 | II | 3+N2+ CMR+F | N | 2 | 3 | 50 | 97 | 0,735 | 3 | ano | T3 | II A | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 1 | 14; 29 | |
| 1268 | DESTILÁTY ROPNÉ, J.N. nebo PRODUKTY ROPNÉ, J.N. (NAFTA), 110 kPa ≤ vp50 < 150 kPa | 3 | F1 | II | 3+N2+ CMR+F | N | 2 | 3 | 3 | 10 | 97 | 0,735 | 3 | ano | T3 | II A | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 1 | 14; 29 |
| 1268 | DESTILÁTY ROPNÉ, J.N. nebo PRODUKTY ROPNÉ, J.N. (NAFTA), 110 kPa < vp50 ≤ 110 kPa | 3 | F1 | II | 3+N2+ CMR+F | N | 2 | 3 | 10 | 97 | 0,735 | 3 | ano | T3 | II A | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 1 | 14; 29 | |
| 1268 | DESTILÁTY ROPNÉ, J.N. nebo PRODUKTY ROPNÉ, J.N. (HEART CUT BENZENU), vp50 ≤ 110 kPa | 3 | F1 | II | 3+N2+ CMR+F | N | 2 | 3 | 10 | 97 | 0,765 | 3 | ano | T3 | II A | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 1 | 14; 29 | |
| 1863 | PALIVO PRO TRYSKOVÉ MOTORY | 3 | F1 | I | 3+(N1, N2, N3, CMR, F) | * | * | * | * | * | * | * | ano | T4 3) | II B4) | ano | * | 1 | 14; *viz 3.2.3.3 | |
| 1863 | PALIVO PRO TRYSKOVÉ MOTORY | 3 | F1 | II | 3+(N1, N2, N3, CMR, F) | * | * | * | * | * | * | * | ano | T4 3) | II B4) | ano | * | 1 | 14; *viz 3.2.3.3 | |
| 1863 | PALIVO PRO TRYSKOVÉ MOTORY | 3 | F1 | III | 3+(N1, N2, N3, CMR, F) | * | * | * | * | * | * | * | ano | T4 3) | II B4) | ano | * | 0 | 14; *viz 3.2.3.3 | |
| 1863 | PALIVO PRO TRYSKOVÉ MOTORY S VÍCE NEŽ 10 % BENZENU, POČÁTEČNÍ BOD VARU > 60 °C | 3 | F1 | I | 3+CMR+F+ (N1, N2, N3) | C | 1 | 1 | 95 | 1 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 1 | 29; 43 | |||
| 1863 | PALIVO PRO TRYSKOVÉ MOTORY S VÍCE NEŽ 10 % BENZENU, POČÁTEČNÍ BOD VARU > 60 °C | 3 | F1 | II | 3+CMR+F+ (N1, N2, N3) | C | 1 | 1 | 95 | 1 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 1 | 29 | |||
| 1863 | PALIVO PRO TRYSKOVÉ MOTORY S VÍCE NEŽ 10 % BENZENU, 60 °C < POČÁTEČNÍ BOD VARU ≤ 85 °C | 3 | F1 | III | 3+CMR+F+ (N1, N2, N3) | C | 2 | 2 | 3 | 50 | 95 | 2 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 0 | 23; 29; 38 | |
| 1863 | PALIVO PRO TRYSKOVÉ MOTORY S VÍCE NEŽ 10 % BENZENU, 85 °C < POČÁTEČNÍ BOD VARU ≤ 115 °C | 3 | F1 | III | 3+CMR+F+ (N1, N2, N3) | C | 2 | 2 | 50 | 95 | 2 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 0 | 29 | ||
| 1863 | PALIVO PRO TRYSKOVÉ MOTORY S VÍCE NEŽ 10 % BENZENU, POČÁTEČNÍ BOD VARU > 115 °C | 3 | F1 | III | 3+CMR+F+ (N1, N2, N3) | C | 2 | 2 | 35 | 95 | 2 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 0 | 29 | ||
| 1986 | ALKOHOLY, HOŘLAVÉ, TOXICKÉ, J.N. | 3 | FT1 | I | 3+6.1+(N1, N2, N3, CMR, F nebo S) | C | 1 | 1 | * | * | 95 | 1 | ne | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 2 | 27; 29; *viz 3.2.3.3 | |
| 1992 | LÁTKA HOŘLAVÁ, KAPALNÁ, TOXICKÁ, J.N | 3 | FT1 | I | 3+6.1+(N1, N2, N3, CMR, F nebo S) | C | 1 | 1 | * | * | 95 | 1 | ne | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 2 | 27; 29 *viz 3.2.3.3 | |
| 1993 | LÁTKA HOŘLAVÁ, KAPALNÁ, J.N | 3 | F1 | I | 3+(N1, N2, N3, CMR, F) | * | * | * | * | * | * | * | ano | T4 3) | II B4) | ano | * | 1 | 14; *viz 3.2.3.3 | |
| 1993 | LÁTKA HOŘLAVÁ, KAPALNÁ, J.N | 3 | F1 | II | 3+(N1, N2, N3, CMR, F) | * | * | * | * | * | * | * | ano | T4 3) | II B4) | ano | * | 1 | 14; *viz 3.2.3.3 | |
| 1993 | LÁTKA HOŘLAVÁ, KAPALNÁ, J.N | 3 | F1 | III | 3+(N1, N2, N3, CMR, F) | * | * | * | * | * | * | * | ano | T4 3) | II B4) | ano | * | 0 | 14; *viz 3.2.3.3 | |
| 1993 | LÁTKA HOŘLAVÁ, KAPALNÁ, J.N S VÍCE NEŽ 10 % BENZENU, POČÁTEČNÍ BOD VARU ≤ 60 °C | 3 | F1 | I | 3+(N1, N2, N3, CMR, F) | C | 1 | 1 | 95 | 1 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 1 | 29 | |||
| 1993 | LÁTKA HOŘLAVÁ, KAPALNÁ, J.N S VÍCE NEŽ 10 % BENZENU, POČÁTEČNÍ BOD VARU ≤ 60 °C | 3 | F1 | II | 3+(N1, N2, N3, CMR, F) | C | 1 | 1 | 95 | 1 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 1 | 29 | |||
| 1993 | LÁTKA HOŘLAVÁ, KAPALNÁ, J.N S VÍCE NEŽ 10 % BENZENU, 60 °C < POČÁTEČNÍ BOD VARU ≤ 85 °C | 3 | F1 | II | 3+(N1, N2, N3, CMR, F) | C | 2 | 2 | 3 | 50 | 95 | 2 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 1 | 23; 29; 38 | |
| 1993 | LÁTKA HOŘLAVÁ, KAPALNÁ, J.N S VÍCE NEŽ 10 % BENZENU, 85 °C < POČÁTEČNÍ BOD VARU ≤ 115 °C | 3 | F1 | II | 3+(N1, N2, N3, CMR, F) | C | 2 | 2 | 50 | 95 | 2 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 1 | 29 | ||
| 1993 | LÁTKA HOŘLAVÁ, KAPALNÁ, J.N S VÍCE NEŽ 10 % BENZENU, POČÁTEČNÍ BOD VARU > 115 °C | 3 | F1 | II | 3+(N1, N2, N3, CMR, F) | C | 2 | 2 | 35 | 95 | 2 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 1 | 29 | ||
| 1993 | LÁTKA HOŘLAVÁ, KAPALNÁ, J.N S VÍCE NEŽ 10 % BENZENU, POČÁTEČNÍ BOD VARU ≤ 60 °C | 3 | F1 | III | 3+(N1, N2, N3, CMR, F) | C | 1 | 1 | 95 | 1 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 0 | 29 | |||
| 1993 | LÁTKA HOŘLAVÁ, KAPALNÁ, J.N S VÍCE NEŽ 10 % BENZENU, 60 °C < POČÁTEČNÍ BOD VARU ≤ 85 °C | 3 | F1 | III | 3+(N1, N2, N3, CMR, F) | C | 2 | 2 | 3 | 50 | 95 | 2 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 0 | 23; 29; 38 | |
| 1993 | LÁTKA HOŘLAVÁ, KAPALNÁ, J.N S VÍCE NEŽ 10 % BENZENU, 85 °C < POČÁTEČNÍ BOD VARU ≤ 115 °C | 3 | F1 | III | 3+(N1, N2, N3, CMR, F) | C | 2 | 2 | 50 | 95 | 2 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 0 | 29 | ||
| 1993 | LÁTKA HOŘLAVÁ, KAPALNÁ, J.N S VÍCE NEŽ 10 % BENZENU, POČÁTEČNÍ BOD VARU > 115 °C | 3 | F1 | III | 3+(N1, N2, N3, CMR, F) | C | 2 | 2 | 35 | 95 | 2 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 0 | 29 | ||
| 1993 | LÁTKA HOŘLAVÁ, KAPALNÁ, J.N. (CYKLOHEXANON/CYKLOHEXANOL, SMĚS) | 3 | F1 | III | 3 + F | N | 3 | 3 | 97 | 0,95 | 3 | ano | T3 | II A | ano | PP, EX, A | 0 | |||
| 2924 | LÁTKA HOŘLAVÁ, KAPALNÁ, ŽÍRAVÁ, J.N. | 3 | FC | I | 3+8+(N1, N2, N3, CMR, F nebo S) | C | 1 | 1 | * | * | 95 | 1 | ano | T4 3) | II B4) | ano | * | 1 | 27; 29 * viz 3.2.3.3 | |
| 3257 | LÁTKA ZAHŘÁTÁ, KAPALNÁ, J.N. při teplotě 100 °C nebo vyšší a nižší než je její bod vzplanutí (včetně roztavených kovů, roztavených solí atd.) | 9 | M9 | III | 9+(N1, N2, N3, CMR, F nebo S) | * | * | * | * | * | 95 | * | ano | ne | * | 0 | 7; 20:+250°C; 22; 24; 27 * viz 3.2 3.3 | |||
| 3286 | LÁTKA HOŘLAVÁ, KAPALNÁ, TOXICKÁ, ŽÍRAVÁ, J.N. | 3 | FTC | I | 3+6.1+8+(N1, N2, N3, CMR, F nebo S) | C | 1 | 1 | * | * | 95 | 1 | ne | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 2 | 27; 29 * viz 3.2.3.3 | |
| 3295 | UHLOVODÍKY, KAPALNÉ, J.N. | 3 | F1 | I | 3+(N1, N2, N3, CMR, F) | * | * | * | * | * | * | * | ano | T4 3) | II B4) | ano | * | 1 | 14; * viz 3.2.3.3 | |
| 3295 | UHLOVODÍKY, KAPALNÉ, J.N. | 3 | F1 | II | 3+(N1, N2, N3, CMR, F) | * | * | * | * | * | * | * | ano | T4 3) | II B4) | ano | * | 1 | 14; * viz 3.2.3.3 | |
| 3295 | UHLOVODÍKY, KAPALNÉ, J.N. | 3 | F1 | III | 3+(N1, N2, N3, CMR, F) | * | * | * | * | * | * | * | ano | T43) | II B4) | ano | * | 0 | 14; * viz 3.2.3.3 | |
| 3295 | UHLOVODÍKY, KAPALNÉ, J.N. S VÍCE NEŽ 10 % BENZENU, POČÁTEČNÍ BOD VARU ≤ 60 °C | 3 | F1 | I | 3+CMR+ (N1, N2, N3) | C | 1 | 1 | 95 | 1 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 1 | 29 | |||
| 3295 | UHLOVODÍKY, KAPALNÉ, J.N. S VÍCE NEŽ 10 % BENZENU, POČÁTEČNÍ BOD VARU ≤ 60 °C | 3 | F1 | II | 3+CMR+ (N1, N2, N3) | C | 1 | 1 | 95 | 1 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 1 | 29 | |||
| 3295 | UHLOVODÍKY, KAPALNÉ, J.N. S VÍCE NEŽ 10 % BENZENU, 60 °C < POČÁTEČNÍ BOD VARU ≤ 85 °C | 3 | F1 | II | 3+CMR+ (N1, N2, N3) | C | 2 | 2 | 3 | 50 | 95 | 2 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 1 | 23; 29; 38 | |
| 3295 | UHLOVODÍKY, KAPALNÉ, J.N. S VÍCE NEŽ 10 % BENZENU, 85 °C < POČÁTEČNÍ BOD VARU ≤ 115 °C | 3 | F1 | II | 3+CMR+ (N1, N2, N3) | C | 2 | 2 | 50 | 95 | 2 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 1 | 29 | ||
| 3295 | UHLOVODÍKY, KAPALNÉ, J.N. S VÍCE NEŽ 10 % BENZENU, POČÁTEČNÍ BOD VARU > 115°C | 3 | F1 | II | 3+CMR+ (N1, N2, N3) | C | 2 | 2 | 35 | 95 | 2 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 1 | 29 | ||
| 3295 | UHLOVODÍKY, KAPALNÉ, J.N. S VÍCE NEŽ 10 % BENZENU, POČÁTEČNÍ BOD VARU ≤ 60 °C | 3 | F1 | III | 3+CMR+ (N1, N2, N3) | C | 1 | 1 | 95 | 1 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 0 | 29 | |||
| 3295 | UHLOVODÍKY, KAPALNÉ, J.N. S VÍCE NEŽ 10 % BENZENU, 60 °C < POČÁTEČNÍ BOD VARU ≤ 85 °C | 3 | F1 | III | 3+CMR+ (N1, N2, N3) | C | 2 | 2 | 3 | 50 | 95 | 2 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 0 | 23; 29; 38 | |
| 3295 | UHLOVODÍKY, KAPALNÉ, J.N. S VÍCE NEŽ 10 % BENZENU, 85 °C < POČÁTEČNÍ BOD VARU ≤ 115 °C | 3 | F1 | III | 3+CMR+ (N1, N2, N3) | C | 2 | 2 | 50 | 95 | 2 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 0 | 29 | ||
| 3295 | UHLOVODÍKY, KAPALNÉ, J.N. S VÍCE NEŽ 10 % BENZENU, POČÁTEČNÍ BOD VARU > 115 °C | 3 | F1 | III | 3+CMR+ (N1, N2, N3) | C | 2 | 2 | 35 | 95 | 2 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 0 | 29 | ||
| 3295 | UHLOVODÍKY, KAPALNÉ, J.N. OBSAHUJÍCÍ ISOPREN A PENTADIEN, STABILIZOVANÉ | 3 | F1 | I | 3+nest.+ N2+CMR | C | 2 | 2 | 3 | 50 | 95 | 0,678 | 1 | ano | T4 3) | II B4) | ano | PP, EX, A | 1 | 3; 27 |
| 3295 | UHLOVODÍKY, KAPALNÉ, J.N. (1-OKTEN) | 3 | F1 | II | 3+N2+F | N | 2 | 3 | 10 | 97 | 0,71 | 3 | ano | 13 | II B4) | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 1 | 14 | |
| 3295 | UHLOVODÍKY, KAPALNÉ, J.N. (POLYCYKLICKÉ AROMATICKÉ UHLOVODÍKY, SMĚS) | 3 | F1 | III | 3+CMR+F | N | 2 | 3 | 3 | 10 | 97 | 1,08 | 3 | ano | 11 | II A | ano | PP, EP, EX, TOX, A | 0 | 14 |
| * Vodní toxicita Akutní 1 nebo Chronická 1 (skupina N1 podle 2.2.9.1.10.2) a tenze par pod 1 kPa při 50 °C | uzavřený typ N | stěny nákladních tanků nesmějí být obšívkou |
Motory a stroje poháněné jak hořlavým plynem, tak i hořlavou kapalinou musí být přiřazeny k příslušné položce UN 3529.
Tento přepravní doklad musí obsahovat následující dodatečný zápis: „Přeprava podle zvláštního ustanovení 363“.
| Směs | Obsah, % objemu | Dovolený technický název v 5.4.1.1 | ||
|---|---|---|---|---|
| Methylacetylen a propadien, nejvýše | Propan a propylen, nejvýše | Nasycené uhlovodíky C4 nejméně | ||
| P1 | 63 | 24 | 14 | „Směs P1“ |
| P2 | 48 | 50 | 5 | „Směs P2“ |
| Maximální teplota při nakládce (°C) | Maximální doba trvání přepravy (dny) |
|---|---|
| 60 | 10 |
| 50 | 18 |
| 40 | 32 |
| 30 | 57 |
| Značka pro lithiové baterie * Místo pro UN číslo(a) ** Místo pro telefonní číslo a dodatečné informace |
| (č. 9A) Symbol (sedm svislých černých pruhů v horní polovině; skupina baterií, jedna poškozená se šlehajícím plamenem v dolní polovině): černý; Podklad: bílý; Podtržená číslice „9“ v dolním rohu“. |
| Alternativní limity aktivity pro vyjmuté zásilky přístrojů nebo předmětů | - | Ano | Ano | Ne | 5.1.5.2.1 (e) 6.4.22.7 (ADR) |
| Štěpné látky vyňaté podle 2.2.7.2.3.5 (f) | - | Ano | Ano | Ne | 5.1.5.2.1 (a) (iii) 6.4.22.6 (ADR) |
Změny a doplňky předpisů přiložených k Evropské dohodě ADN z r. 2010, které vstoupily v platnost dne 1. ledna 2011, byly vyhlášeny pod č. 64/2012 Sb. m. s.
Konsolidovaný seznam změn předpisů přiložených k Evropské dohodě ADN z let 2010 - 2012, který vstoupil v platnost dne 1. ledna 2013, byl vyhlášen pod č. 59/2013 Sb. m. s.
Konsolidovaný seznam změn předpisů přiložených k Evropské dohodě ADN z let 2012 - 2014, který vstoupil v platnost dne 1. ledna 2015, byl vyhlášen pod č. 31/2015 Sb. m. s.