tiskové zprávy

Havel, Holásek & Partners finančně podpořila první české vydání světového bestselleru z oblasti právní etiky

V pondělí 27. 11. 2017 proběhl v pražském Florentinu v sídle advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners a její vzdělávací Akademie křest českého překladu knihy Global Issues in Legal Ethics. Světový bestseller z oblasti právní etiky vydává pod názvem Globální problémy profesní etiky právníků nakladatelství Wolters Kluwer za finanční podpory…

Tomáš Běhounek jmenován novým členem managing boardu bnt international

Advokátní kancelář bnt oznamuje jmenování Tomáše Běhounka členem řídícího výboru, který představuje pětičlenný výkonný orgán bnt international zodpovědný za strategii celé skupiny.

ČSOB Daňař & daňová firma 2017: Brány pro nominace se uzavírají

V pátek 24. listopadu 2017 má odborná veřejnost poslední možnost zasílat nominace v 8. ročníku soutěže ČSOB Daňař & daňová firma roku, který byl zahájen na začátku listopadu.

Bankovní a finanční tým Deloitte Legal posílil Radek Musílek

Do týmu advokátní kanceláře Ambruz & Dark Deloitte Legal nastoupil Radek Musílek. Ujal se role Senior Managing Associate v týmu Banking & Finance vedeném Janem Procházkou.

Bříza & Trubač v nových prostorách

Advokátní kancelář Bříza & Trubač, která se i v letošním roce zařadila mezi velmi doporučované kanceláře v rámci Právnické firmy roku se po čtyřech letech z důvodu personální expanze přestěhovala a bude nyní sídlit v budově Praha City Center v Klimentské ulici poblíž Petrského náměstí.

bpv BRAUN PARTNERS posílila o nové advokáty v oblasti práva nemovitostí a M&A

Mezinárodní advokátní kancelář bpv BRAUN PARTNERS působící na českém a slovenském trhu významně posiluje. K 1. 11. 2017 rozšířila svůj tým v oblasti práva nemovitostí a nemovitostních fúzí a akvizic o 3 nové advokáty, Mgr. Gabrielu Porupkovou, JUDr. Miroslava Dudka a Mgr. Ing Pavlínu Tejralovou, kteří působili v mezinárodní advokátní kanceláři…

Jitka Linhartová posiluje tým Nedelka Kubáč advokáti

Pražský tým advokátní kanceláře Nedelka Kubáč advokáti (NKA) posiluje advokátka Jitka Linhartová. NKA je vysoce specializovaná advokátní kancelář s hlavním zaměřením na právo hospodářské soutěže. Jitka Linhartová se na tuto oblast dlouhodobě zaměřuje.

Petr Kobylka posiluje tým mezinárodní advokátní kanceláře PwC Legal jako seniorní advokát

Petr Kobylka vstupuje do mezinárodní advokátní kanceláře PwC Legal na pozici seniorního advokáta. Zaměřuje se na obchodní právo, fúze a akvizice a právo korporátní. Věnuje se také činnostem z oblasti restrukturalizace. V minulosti poskytoval poradenství při transakcích spojených se vstupem zahraničních investorů na český trh i expanzí tuzemských…

Specialistka na ochranu dat a soukromí Zuzana Dubská posiluje tým Risk Assurance v PwC ČR

Právnička Zuzana Dubská (roz. Radičová) vstupuje do týmu Řízení rizik mezinárodní poradenské společnosti PwC ČR jako expertka na ochranu osobních údajů a soukromí. Zaměří se přitom na poradenství týkající se nového obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Díky svým bohatým zkušenostem z této oblasti se tak stane klíčovým poradcem při…

bpv BRAUN PARTNERS – rozšířování plánujeme i do budoucna

Slovenská pobočka bpv BRAUN PARTNERS v Bratislavě posílila svůj tým o novou advokátku Mgr. Zuzanu Dzilskou a koncipienta Mgr. Juraje Gazdu. Český tým v Praze aktuálně přivítal koncipienty Mgr. Nikolu Neumanovou a Mgr. Davida Plevku.

Ondřej Řitička posiluje tým mezinárodní advokátní kanceláře PwC Legal jako advokát

Ondřej Řitička vstupuje do mezinárodní advokátní kanceláře PwC Legal na pozici advokáta. Specializuje se na korporátní právo, zahraniční a domácí akvizice a právo nemovitostní. Během své praxe poskytoval poradenství společnostem a privátním fondům při akvizicích a investicích. Věnoval se také sporné agendě včetně sporů nemovitostních a veřejným…

XII. ERCISLSSL Prague 2017 – pracovní právo a právo sociálního zabezpečení od světových kapacit v oboru

Ve dnech 20. až 22. září 2017 se konal dvanáctý evropský regionální kongres Mezinárodní společnosti pro pracovní právo a právo sociálního zabezpečení (ISLSSL). Tato akce se odehrála především v prostorách Právnické fakulty Univerzity Karlovy, přičemž v úvodní, společenské, části programu hosté zavítali i do slavnostních sálů Karolina. Záštitu této…

CHSH Kališ & Partners rozšiřuje svůj tým

Právní tým advokátní kanceláře CHSH Kališ & Partners se rozšiřuje o advokáta Lukáše Hodera.

Dvořák Hager & Partners v Praze posiluje o experta na trestní právo

Tým naší advokátní kanceláře v Praze posiluje od 1. 10. 2017 zkušený advokát a uznávaný odborník na trestní právo Jan Vučka, který bude odpovědný za poskytování právních služeb a rozvoj naší praxe v oblasti trestního práva, včetně trestní odpovědnosti právnických osob a trestněprávní compliance.

Německý advokát posílil tým AK Hartmanová & Steininger

Německý advokát Dipl.-Jur. Jan Sommerfeld, MLE se stal novou posilou advokátní kanceláře Hartmanová & Steininger, která se dlouhodobě zaměřuje na firemní i soukromou klientelu z německy mluvících zemí.

Advokáti se sešli na 7. sněmu ČAK

V pátek 22. září 2017 se v pražském hotelu Clarion konal 7. sněm České advokátní komory. Nejdůležitějším bodem jeho programu byly volby do čtyř orgánů Komory – představenstva, kontrolní rady, kárné komise a odvolací kárné komise.

MEDIACE 2017

Právnická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci všechny srdečně zve na IV. ročník mezinárodní vědecké konference „MEDIACE 2017“, kterou pořádá ve dnech 27. – 28. 10. 2017 ve svých prostorách.

LP Legal rozšiřuje svůj tým

Advokátní kancelář LP Legal posílila svůj dosavadní tým o nového trvale spolupracujícího advokáta Mgr. Davida Vavřínku. David Vavřínka se specializuje na právo životního prostředí, občanské a obchodní právo a spornou agendu.

Havel, Holásek & Partners posiluje tým zaměřený na rodinné právo

Největší česko-slovenská advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners získala další významnou posilu do svého poradenského týmu pro oblast rodinného práva. V kanceláři začala působit Eva Hrubá, advokátka s předchozími zkušenostmi s legislativou na Ministerstvu spravedlnosti a Úřadu vlády a opatrovnickou agendou na pražském obvodním soudu. V Havel…

Špičkové LL.M. kurzy na Právnické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci formou blokové výuky

Nově si můžete své vědomosti z oblasti práva rozšířit díky dvěma specializacím kurzů LL.M., které jsou vyučovány zkušenými lektory a odborníky z praxe na Právnické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci.