tiskové zprávy

Jan Krampera se stává novým partnerem

Jan Krampera partnerem advokátní kanceláře Dvořák Hager & Partners

Právníci z NOVALIA zastupovali startup Stories při akvizici americkou firmou Workday

Jakub Císař a Bill Finney, partneři v advokátní kanceláři NOVALIA, zajištovali právní poradenství vlastníkům startupu Stories při jejich nedávné akvizici americkou firmou Workday. Na transakci spolupracovali s kolegy ze Silicon Valley, advokátní kanceláří Gunderson Dettmer. Ani jedna strana si nepřeje zveřejňovat detaily akvizice, jedná se však o…

Publikace "Srovnání českého a slovenského zákoníku práce"

Advokáti Weinhold Legal Barbora Suchá a Tomáš Čermák se podíleli na vzniku pracovněprávní publikace.

Češi by se u notáře rozvádět chtěli, ale chybí legislativa

Průzkum agentury STEM/MARK a následná páteční (27. 7. 2018) reportáž TV Nova ukázaly, že Češi by se rádi při rozvodu vyhnuli soudním budovám. Rozvod by se v případě, že se jeho účastníci dohodnou – tedy na majetku a péči o děti, mohl uskutečnit u notáře. Ten by rozvod manželství sepsal a účastníci by jej v notářské kanceláři podepsali. Takže tzv.

Taylor Wessing přibližuje oddlužovací novelu insolvenčního zákona: větší zatížení insolvenčních soudů, prodloužení insolvenčních řízení?

Advokátní kancelář Taylor Wessing Praha rekapituluje informace o novele insolvenčního zákona, která se nachází od května tohoto roku ve druhém čtení v Poslanecké sněmovně.

Squire Patton Boggs získává dvě silné posily

Od 1. srpna 2018 přicházejí do pražské pobočky mezinárodní advokátní kanceláře SQUIRE PATTON BOGGS dva zkušení právníci - Mgr. Bc. Jiří Besser, LL.M., a JUDr. Ing. Jaroslav Tajbr. Oba nastupují na pozici Of Counsel.

ARROWS posiluje specializaci zdravotnického práva

ARROWS advokátní kancelář s.r.o. patřící do poradenské skupiny ARROWS advisory group, rozšiřuje tým o Mgr. Michaela Kolihu, advokáta a specialistu na farmaceutické a zdravotnické právo.

Filip Drnec jmenován ředitelem kanceláře

Filip Drnec byl ke dni 1. července 2018 jmenován ředitelem advokátní kanceláře CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ. Ve funkci střídá Jakuba Hollmanna, který je od března letošního roku partnerem kanceláře.

Vznikla nová advokátní kancelář SNIEHOTTA LEGAL

Na trhu právních služeb je znovu větší konkurence. Tento měsíc vznikla nová advokátní kancelář SNIEHOTTA LEGAL. Kancelář, která poskytuje nejen právní služby, ale rovněž se věnuje i daňovému poradenství, a to i s přesahy do komplexní obhajoby fyzických i právnických osob v trestním řízení, má ambici stát se středně velkou poradenskou…

Jan Kotous partnerem WOLF THEISS

Novým partnerem pražské pobočky mezinárodní advokátní kanceláře WOLF THEISS se stal Jan Kotous, který zde dosud působil v roli Counsela.

HAVEL & PARTNERS v 1. pololetí 2018 opět ekonomicky rostla, a to dvouciferným tempem. Plán výnosů překročily všechny její kanceláře

Největší česko-slovenská právnická firma HAVEL & PARTNERS zaznamenala v první polovině roku 2018 další výrazný ekonomický růst. Podílely se na něm všechny její kanceláře s hospodářskými výsledky, které předčily ambiciózní plány pro dané období. Obrat za čisté právní služby se dohromady meziročně zvýšil o 13,4 %, tomu adekvátně odpovídá i nárůst…

Andrea Lesňáková posílila nemovitostní tým CEE Attorneys

Mgr. Bc. Andrea Lesňáková posílila k červenci 2018 tým nemovitostního práva mezinárodní advokátní kanceláře CEE Attorneys.

HAVEL & PARTNERS je podle globálního on-line srovnávače právních služeb právnickou firmou roku pro oblast IT práva v ČR

Největší česko-slovenská advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS získala cenu společnosti Global Law Experts pro rok 2018 (2018 Global Law Experts – Annual Award) za nejlepší právnickou firmu v České republice poskytující právní poradenství v oblasti práva informačních technologií (IT Law – Law Firm of the Year in the Czech Republic –…

Advokátní kancelář Císař, Češka, Smutný podpořila celonárodní sbírku na stavbu nových varhan v katedrále sv. Víta

Advokátní kancelář Císař, Češka, Smutný se zapojila do celonárodní sbírky a adoptovala jednu z velkých píšťal nových svatovítských varhan. Adopce je darem nejen pro ni k 25. výročí založení, ale také pro české kulturní dědictví a Českou republiku, která v letošním roce slaví 100 let své existence.

Advokátní kancelář Urbášek & Partners má nový web. Symbolizuje tah na branku a podporu byznysu

Advokátní kancelář Urbášek & Partners spouští web v novém designu. Nabízí novou moderní identitu kanceláře, která mj. spolupracuje se společnostmi Coca-Cola HBC či českou pobočkou Foxconnu.

CMS oznamuje příjmy za rok 2017 ve výši 1,3 miliard EUR

CMS, jedna z deseti nejvýznamnějších mezinárodních právnických firem, nedávno oznámila svůj hospodářský výsledek za rok 2017.

Advokátní kancelář Kinstellar poskytuje právní poradenství Agentuře pro evropský globální navigační satelitní systém (GSA)

Advokátní kancelář Kinstellar poskytuje právní poradenství Agentuře pro evropský globální navigační satelitní systém (GSA) v oblasti bezpečnosti, zejména pak kybernetické bezpečnosti.

CHSH Kališ & Partners posiluje svůj německý právní tým

Příchodem seniorní advokátky Pavlíny Růžičkové posiluje advokátní kancelář CHSH Kališ & Partners, která je členem mezinárodní sítě CHSH, svůj německý právní tým.

Dvořák Hager & Partners v Praze posiluje o experta na obchodní a finanční právo

Tým advokátní kanceláře Dvořák Hager & Partners v Praze posiluje zkušený advokát a odborník JUDr. Jiří Kokeš, Ph.D. (41). Bude se podílet na poskytování právních služeb v oblasti obchodního a finančního práva, včetně fúzí a akvizic, problematiky investičních fondů, kapitálových trhů a práva nemovitostí.

DLA Piper získala ocenění pro Českou republiku na Europe Women in Business Law Awards

Společnost DLA Piper Prague LLP byla oceněna jako nejlepší advokátní kancelář v České republice v rámci osmého ročníku Europe Women in Business Law Awards v Londýně. Tento prestižní žebříček sestavuje Euromoney Legal Media Group a jeho posláním je ocenit úspěchy společností, které dlouhodobě podporují ženy v právnické…