Advokátní rejstřík

Hledáte vhodného nebo specializovaného advokáta? Potřebujete právní radu, pomoc s podporou vašeho podnikání či komplexní právní poradenství při řešení konkrétní životní události nebo problému? Advokátní rejstřík EPRAVO.CZ Vám pomůže najít vhodného odborníka ve Vašem okolí právě pro Vás.

 

Jste advokát? Chcete být u řešení problémů našich čtenářů z Vašeho okolí? Navštivte náš e-shop a staňte se součástí Advokátního rejstříku EPRAVO.CZ. Objednávku je možné provést ZDE.

 

 

Seznam advokátů dle Vašich kritérií

Reklama
Řazeno dle abecedy

Advokátní kancelář GÖRGES & PARTNERS

Specializace: insolvenční právo občanské právo obchodní právo pracovní právo správní právo trestní právo veřejné zakázky  Ostatní právní obory
O nás:

Advokátní kancelář GÖRGES & PARTNERS poskytuje komplexní právní služby ve všech hlavních právních odvětvích, zejména v práva občanského, obchodního, pracovního, trestního i správního práva, jakož i v oblasti veřejných zakázek. Při poskytování služeb se dbá na profesionalitu, osobní přístup a individuální požadavky svých klientů. Advokátní kancelář poskytuje právní služby též v anglickém, německém a ruském jazyce.

Advokátní kancelář Grinacová & Šulc

Specializace: občanské právo obchodní právo pracovní právo trestní právo  Ostatní právní obory
O nás:

Advokátní kancelář Grinacová & Šulc je sdružením advokátů poskytující právní služby v široké oblasti práva tak, aby uspokojila potřeby všech svých klientů. Působí primárně v Praze a okolí a v Moravskoslezském kraji. Poskytují právní služby též ve Středočeském kraji a v Brně.

Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o.

Specializace: insolvenční právo občanské právo obchodní právo pracovní právo trestní právo veřejné zakázky
O nás:

Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o. je silnou a stabilní advokátní kanceláří s téměř 30letou tradicí budovanou jak v domácím Pardubickém regionu, tak i po celé České republice. Svým tradičním pojetím navázala na dlouholeté zkušenosti a úspěšnou profesní dráhu významného advokáta a partnera advokátní kanceláře JUDr. Pavla Jelínka, Ph.D. V inovacích, vzdělávání a rozvoji pokračuje přátelským a profesionálním spojením JUDr. Terezy Jelínkové a Mgr. Dany Libochowitzové, advokátů a partnerů kanceláře.

Advokátní kancelář Klára Samková s. r. o.

Specializace: evropské právo finanční právo insolvenční právo
O nás:

Bojíte se, že když uděláte krok jedním směrem, bude to mít dopad v dalších, vámi nepředvídatelných oblastech. Vše je spolu spojeno, propleteno, bojíte se pohnout, abyste si zlepšením situace na jedné straně nepohoršili na straně druhé. Jste tlačeni soudními řízeními, která nemáte ve své moci, protože spor zahájil někdo jiný. Anebo se chcete do sporu pustit, protože nutně potřebujete svá práva a své nároky obhájit. V takové situaci je dobré obrátit se na advokátní kancelář Klára Samková, s.r.o.

Advokátní kancelář Kodeš a partner

Specializace: občanské právo obchodní právo pracovní právo  Ostatní právní obory
O nás:

Advokátní kancelář Kodeš a partner poskytuje právní pomoc a poradenství v oblasti generální praxe, občanského, obchodního a trestního práva. Pomůže s podáváním žalob a stížností soudům a správním orgánům. Zastupuje při soudních řízeních v občanskoprávních, obchodněprávních i trestněprávních sporech.

Advokátní kancelář MIKŠ & SUK s.r.o.

Specializace: pracovní právo trestní právo  Ostatní právní obory
O nás:

Jistotu v právním prostředí zajišťujeme našim klientům již do roku 1990.Advokátní kancelář SCHOLZ & MALÝ s.r.o.

Specializace: evropské právo občanské právo obchodní právo správní právo veřejné zakázky  Ostatní právní obory
O nás:

Naše kancelář poskytuje komplexní právní poradenství ve většině oblastí soukromého i veřejného práva, zejména se zaměřením na stavební právo a právo nemovitostí, ale i veškerá právní odvětví související investorskou a podnikatelskou činností. Hlavním a tradičním oborem naší kanceláře je oblast stavebnictví, se specializací na projekty realizované dle smluvních podmínek FIDIC, a s tím související problematika veřejných zakázek. Stejně tak velmi úspěšně zastupujeme naše klienty v soudních a rozhodčích řízeních i při mediaci a mimosoudním řešení sporů. V neposlední řadě také pravidelně zajišťujeme množství nemovitostních transakcí a provádíme investory celým procesem developerských projektů. Mezi naše spokojené a dlouholeté klienty patří nejen stavební a developerské společnosti, ale také investoři, individuální podnikatelé či orgány veřejné správy.

Advokátní kancelář Šárka Kincelová, s.r.o.

Specializace: občanské právo obchodní právo pracovní právo správní právo
O nás:

Advokátní kancelář patří mezi malé advokátní kanceláře preferující individuální přístup ke každému klientovi. Potřebujete vyřešit spor v oblasti majetkových nebo pracovně právních vztahů? Řešíte exekuci, problémy v zaměstnání, chystáte se na soudní jednání, potřebujete sepsat kupní smlouvu? Poskytujeme kompletní právní služby.

FORLEX s.r.o., advokátní kancelář

Specializace: finanční právo občanské právo obchodní právo  Ostatní právní obory
O nás:

Jsme špičkový tým, který čerpá zkušenosti z více než 15letého působení v komerční advokacii. Jsme Vám k dispozici kdykoliv a s vysokou mírou osobního nasazení a nadšením pro věc. Očekávejte maximální nasazení, srozumitelné výstupy, řešení na míru a orientaci na výsledek. Klienti nám důvěřuji pro naši loajalitu, individuální přístup a nevytváření problémů tam, kde nejsou.

HLADKY.LEGAL advokátní kancelář s.r.o.

Specializace: obchodní právo
O nás:

HLADKY.LEGAL advokátní kancelář s.r.o. nabízí poradenství korporátním klientům a privátním investorům zejména v oblasti akvizic a investic, včetně mezinárodních, nemovitostí, informačních technologií, obchodních vztahů a práva obchodních společností. Na každý projekt sestavujeme individuální tým ze specialistů v jejich oborech. Na řešení projektů spolupracujeme s advokáty, notáři, investičními či realitními poradci, bankéři, architekty nebo jinými technickými specialisty.

Tento rejstřík je placenou inzercí jednotlivých kanceláří a provozovatel serveru EPRAVO.CZ, a.s. nenese žádnou odpovědnost za správnost a pravdivost těchto informací.