Advokátní rejstřík

Hledáte vhodného nebo specializovaného advokáta? Potřebujete právní radu, pomoc s podporou vašeho podnikání či komplexní právní poradenství při řešení konkrétní životní události nebo problému? Advokátní rejstřík EPRAVO.CZ Vám pomůže najít vhodného odborníka ve Vašem okolí právě pro Vás.

 

Jste advokát? Chcete být u řešení problémů našich čtenářů z Vašeho okolí? Navštivte náš e-shop a staňte se součástí Advokátního rejstříku EPRAVO.CZ. Objednávku je možné provést ZDE.

 

 

Seznam advokátů dle Vašich kritérií

Reklama
Řazeno dle abecedy

Moussawi Roman, Mgr.

  • Pařížská 67/11, 11000 Praha 1
  • +420 732 982 735
Specializace: obchodní právo správní právo trestní právo
O nás:

Mgr. Roman Moussawi nabízí služby advokátní kanceláře se zaměřením na občanské, obchodní, pracovní a trestní právo. Zaměřuje se na správní řízení, spotřebitelské, soutěžní a korporační právo, vymáhání pohledávek, nemovitosti, obchodněprávní i občanskoprávní agendu a ochranu osobnosti.

Mužík Tomáš, Mgr., advokát

Specializace: občanské právo obchodní právo pracovní právo trestní právo
O nás:

S každým klientem navazuji úzký osobní kontakt. Jen tak můžu poznat jeho potřeby a dobře mu poradit. Přemýšlím v souvislostech. Vycházím ze svých zkušeností. Aktivně hledám různé možnosti. Nedělám polovičaté kompromisy. Právo propojuji s byznysem. Nabízím řešení, která jsou právně v pořádku, a zároveň mají ekonomický efekt. Vždy poskytuji celistvý a funkční právní servis.

PLICKA & PARTNERS, advokátní kancelář, s.r.o.

Specializace: evropské právo finanční právo insolvenční právo občanské právo obchodní právo pracovní právo správní právo trestní právo
O nás:

PLICKA & PARTNERS, advokátní kancelář, s.r.o. je advokátní kancelář se sídlem v samém centru Prahy poskytující svým českým i zahraničním klientům ze soukromého a veřejného sektoru komplexní právní služby ve všech oblastech českého i unijního práva. Odborné zkušenosti, specializace a jazyková vybavenost početného týmu AK-RP umožňuje poskytovat široké spektrum právních služeb. Všichni právníci PLICKA & PARTNERS mají k dispozici celou řadu dalších zaměstnanců, kteří zajišťují potřebnou administrativní podporu, což je - vedle perfektní znalosti platného práva a judikatury - jedním z předpokladů k poskytování právních služeb v nejvyšší možné kvalitě.

Rödl & Partner, advokáti, v.o.s.

Specializace: finanční právo obchodní právo pracovní právo
O nás:

Společnost Rödl & Partner patří v České republice k jedné z nejvýznamnějších mezinárodních poradenských společností. Poskytuje služby ve všech oblastech podnikání, dovede propojit právní, daňové, auditorské, účetní a podnikové poradenství, a to díky svým poradcům všech uvedených oborů, kterých je více než tři sta dvacet. V České republice působí od roku 1991, pobočky má v Praze a Brně. Rödl & Partner je držitelem prestižního ocenění Právnická firma roku v letech 2012 až 2019 v oboru daňového práva. Celosvětově je kancelář zastoupena 111 pobočkami v 50 průmyslových zemích. Silnou pozici zaujímá především na trhu ve střední, východní a západní Evropě, ale i v Asii a USA.

SEIFERT A PARTNEŘI advokátní kancelář, s.r.o.

Specializace: občanské právo obchodní právo trestní právo
O nás:

Advokátní kancelář SEIFERT A PARTNEŘI se specializuje na trestní právo, ale poskytuje právní služby i v oblastech sporné a běžné právní agendy v občanském a obchodním právu. Nabízíme našim klientům profesionální právní služby v nejvyšší kvalitě založené na dlouhodobých zkušenostech a mnoha vítězných kauzách. Právní služby poskytujeme efektivně, v plném nasazení, s maximální odpovědností a s osobním přístupem ke každému klientovi. Naším cílem je spokojený klient.

Stuchlíková & Partners, advokátní kancelář, s.r.o.

Specializace: finanční právo obchodní právo
O nás:

Jsme advokátní kancelář Stuchlíková & Partners, moderní a dynamická právnická firma působící v České republice. Navazujeme na mnohaleté zkušenosti našich advokátů a daňových expertů z předních mezinárodních a českých advokátních kanceláří. Díky našim bohatým zkušenostem jsme schopni poskytovat špičkové právní služby efektivně a za přívětivých cenových podmínek. Naší vizí je dlouhodobá spolupráce s klientem založená na individuálním přístupu a stabilní vysoké kvalitě služeb. Hledáme praktická komerční řešení. Klademe důraz na neustálý rozvoj a inovace a proaktivně připravujeme klienty na legislativní změny ovlivňující jejich podnikání. Usilujeme o vytvoření skutečného, oboustranně výhodného obchodního partnerství s našimi klienty. Právní služby poskytujeme v českém, anglickém a ruském jazyce.

UEPA advokáti s.r.o.

Specializace: finanční právo obchodní právo
O nás:

Nezávislá právnická firma se sídlem v Praze. V současné době máme 3 partnery a 25 právníků v celkem třicetičlenném týmu. Úzce spolupracujeme s notáři, kteří jsou našim klientům k dispozici obvykle přímo v naší kanceláři. Našim klientům poskytujeme kompletní servis v oblasti obchodního práva a souvisejících právních oborů. Těžiště naší činnosti spočívá především v oblastech M & A a práva obchodních společností, práva nemovitostí a stavebního práva, compliance, ochrany osobních údajů, rozhodčích řízení a dále v některých oblastech práva duševního vlastnictví a v celé oblasti pracovního práva. Jsme zakládajícími členy Asociace pro podporu a rozvoj svěřenských fondů a ICC Czech Republic.

Valíček & Valíčková, advokátní kancelář, s.r.o.

Specializace: občanské právo pracovní právo trestní právo
O nás:

Přímo v samotném srdci Brna se nachází kancelář Valíček & Valíčková, advokátní kancelář, s.r.o. Kancelář je situována v nádherné historické budově. Obchodním společnostem i fyzickým osobám poskytujeme komplexní právní servis (právo občanské, obchodní, trestní, pracovní, rodinné apod.). V roce 2019 jsme získali ocenění Kanceláře roku – pro kvalitní pracovní prostředí a design, a především ocenění Právnická firma roku 2019 – velmi doporučovaná kancelář v oblasti pracovního práva. Naše advokátní kancelář je pojištěna do výše 100 milionů Kč, abychom našim klientům poskytli maximální jistotu při poskytování právních služeb. Pravidelně se věnujeme publikační činnosti a činnosti v médiích a přednáškové činnosti v oblasti pracovního práva, kdy máme proškoleny tisíce účastníků na pozici zaměstnanců i zaměstnavatelů.

Tento rejstřík je placenou inzercí jednotlivých kanceláří a provozovatel serveru EPRAVO.CZ, a.s. nenese žádnou odpovědnost za správnost a pravdivost těchto informací.