Advokátní rejstřík

Hledáte vhodného nebo specializovaného advokáta? Potřebujete právní radu, pomoc s podporou vašeho podnikání či komplexní právní poradenství při řešení konkrétní životní události nebo problému? Advokátní rejstřík EPRAVO.CZ Vám pomůže najít vhodného odborníka ve Vašem okolí právě pro Vás.

 

Jste advokát? Chcete být u řešení problémů našich čtenářů z Vašeho okolí? Navštivte náš e-shop a staňte se součástí Advokátního rejstříku EPRAVO.CZ. Objednávku je možné provést ZDE.

 

 

Seznam advokátů dle Vašich kritérií

Reklama
Řazeno dle abecedy

Holub & David, advokátní kancelář s.r.o.

Specializace: obchodní právo trestní právo
O nás:

Nabízíme advokátní služby v oblasti generální praxe se zaměřením na obchodní společnosti a sporných agend. Zaměřujeme se na autorské, trestní a obchodní právo, závazkové vztahy, leasingové operace a akvizice Poskytujeme právní poradenství v českém, italském, anglickém i v německém jazyce.

HSP & Partners advokátní kancelář v.o.s.

Specializace: finanční právo insolvenční právo obchodní právo správní právo trestní právo veřejné zakázky
O nás:

Rozsah právních služeb poskytovaných advokátní kanceláří HSP & Partners je dán potřebami našich klientů. Ke každému jednotlivému případu přistupujeme individuálně a s náležitou péčí. Naši klienti jsou pro nás vždy na prvním místě. Zahrnuje standardní i zcela specifické právní služby ve všech právních oblastech. Při nalézání optimálního právního řešení klademe důraz na maximální efektivitu. Nemrháme prostředky našich klientů. Jsme si vědomi hodnoty jejich času. Díky čtyřem pobočkám je naše advokátní kancelář schopna přizpůsobit se potřebám našich klientů na celém území České a Slovenské republiky. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Jindra Václav, Mgr., advokát

Specializace: občanské právo obchodní právo správní právo trestní právo
O nás:

Jsem důvěryhodným partnerem při poskytování širokého spektra právních služeb fyzickým osobám i nadnárodním subjektům. Svým klientům se vždy snažím vyjít maximálně vstříc a jejich požadavky prosazuji v právním rámci ČR v co nejširší možné míře. Sídlím v Praze a klientům jsem k dispozici i na pobočce v Plzni.

JUDr. Emil Janča, advokát

Specializace: občanské právo obchodní právo správní právo
O nás:

Naše advokátní kancelář byla založena 1993. Pod vedení zkušeného advokáta JUDr. Emila Janči se advokátní kancelář věnuje právu obchodnímu a právu občanskému vč. práva v oblasti nemovitostí a rodinného práva, správnímu právu a leteckém právu. Disponujeme zkušenostmi v oblasti převodů nemovitostí a právního zajištění při jakékoliv dispozici či nájmu realit. Dosáhli jsme nemalých výsledů při obraně bytů v družstevním vlastnictví. Zabýváme se právními otázkami spojenými s insolvečním právem, včetně podávání příslušných návrhů. Naší předností jsou dlouholeté zkušenosti v oblasti poskytování právních služeb a zkušený tým spolupracovníků z různých odvětví práva a souvisejících oborů.

JUDr. Iva Kremplová, advokátní kancelář

Specializace: insolvenční právo občanské právo pracovní právo správní právo trestní právo
O nás:

Poskytuji všestrannou pomoc a poradenství v oblasti generální právní praxe. Pomohu s podáváním žalob, stížností a opravných prostředků soudům a správním orgánům. Zastupuji při soudních řízeních v občanskoprávních, obchodněprávních i trestněprávních sporech. Služby poskytuji i ve francouzštině.

Kouřilová Eva, JUDr., advokátka

Specializace: obchodní právo
O nás:

Poskytuji právní služby v oblasti obchodního práva.

LEBEDA & VANKE advokátní kancelář

Specializace: insolvenční právo občanské právo obchodní právo pracovní právo správní právo trestní právo
O nás:

Generální právní služby se zaměřením zejména na právo obchodní, občanské, spolkové, správní, trestní, pracovní, právo nemovitostí, smluvní právo, oblast vymáhání pohledávek zejména v soudním a rozhodčím řízení. Schůzka možná po telefonické domluvě.

LEGALITÉ advokátní kancelář s.r.o.

Specializace: pracovní právo veřejné zakázky
O nás:

Legalité je česká advokátní kancelář se sídlem v Praze, podporou na Slovensku a přesahem do evropských zemí, Ameriky a Asie. Poskytujeme nadstandardní právní servis v národním i mezinárodním kontextu. Náš tým tvoří přední advokáti s dlouholetými zkušenostmi z advokacie, byznysu i akademického prostředí. Naší předností je schopnost bedlivě naslouchat klientům a nabízet jim ryze praktická řešení. Advokátní kancelář Legalité charakterizují čtyři slova – specializace, odbornost, kvalita a ambice. Kancelář složená z odborníků, kteří mají mimořádné znalosti českého a mezinárodního práva, představuje unikátní poradní jednotku pro jednotlivce i firmy mající ambice podnikat v širším mezinárodním kontextu.

Mgr. Stanislav Němec, advokát

Specializace: občanské právo obchodní právo správní právo trestní právo
O nás:

Již od roku 2004 poskytujeme právní služby ve všech oblastech občanského práva, obchodního práva, trestního práva a správního práva,
včetně zastupování před soudy a jinými orgány státní moci. Ve všech těchto oblastech Vám můžeme poskytnout osobní přístup a vysoce kvalifikovanou právní pomoc. Právní služby poskytujeme v jazyce českém, německém a anglickém.

Moreno Vlk & Asociados

Specializace: finanční právo občanské právo trestní právo veřejné zakázky
O nás:

Kancelář založili José Julio Moreno Baena a Václav Vlk. Oba jako uznávaní odborníci na procesní zastupování a právní poradenství v podobě komplexní podpory klienta vytvořili středně velkou mezinárodní kancelář, orientovanou na specializované zastupování v mezinárodních a národních soudních sporech nebo práci na jednotlivých projektech klientů a jejich podnikatelských aktivitách. Doménou české kanceláře je procesní zastupování, zastupování ve španělštině a ve španělsky mluvících zemích. Obchodní oddělení poskytuje též komplexní korporátní služby - jen na doporučení.

Tento rejstřík je placenou inzercí jednotlivých kanceláří a provozovatel serveru EPRAVO.CZ, a.s. nenese žádnou odpovědnost za správnost a pravdivost těchto informací.