1. 2. 2019
ID: 108747

Co je nového v BMW Renocar? BMW X5

Zdroj: Renocar

BMW X5 více než 40 let ztělesňuje koncept sportovní radosti z jízdy.

BOSS IS BACK – BMW X5

První generace vozů BMW X5 přišla na trh již v roce 1999. V té době se segment vozů SUV teprve začínal. První generace se vyráběla do roku 2006, do té doby sjelo z výrobní linky 617 029 kusů vozů BMW X5 první generace. V roce 2006 nahradila svého předchůdce druhá řada tohoto oblíbeného modelu. Počet vozů, který sjel z výrobní linky byl 728 640. Výroba druhé generace skončila v roce 2013. Třetí generace se produkovala v letech 2013 až 2018 a bylo ji vyrobeno přesně 759 894 kusů. Celkově se tedy zatím vyrobilo úctyhodných 2,1 milionu modelů BMW X5. Nyní už je na trhu zcela nová generace vozu BMW X5. Je na první pohled nepřehlédnutelné. Nabízí nové technologie pro ještě větší bezpečnost vozu a také maximální jízdní dynamiku na všech druzích povrchu. Rádi bychom Vám touto cestou představili novinky, které můžete u nového BMW X5 najít.


Renocar


Design exteriéru a interiéru BMW X5:

Každý jednotlivý detail vypovídá o dokonalosti nového BMW X5 – velká jednodílná maska chladiče ve tvaru ledvinek s mírně šestiúhelníkovým tvarem, osobité přední světlomety a velké nasávací otvory.

Panoramatická střecha SKY LOUNGE vám ukáže interiér vozu v tom nejlepším světle. V interiéru naleznete více skleněných prvků, které spolu s ambientním osvětlením vytváří zcela jedinečnou atmosféru. Mezi tyto skleněné prvky patří volič převodovky, ovladač hlasitosti, ovladač iDrive, stejně jako tlačítko Start/Stop. Skleněný prvek na voliči převodovky je dokonale zpracovaný a vyznačuje se osvětleným písmenem "X"

Styl novému BMW X5 můžete individuálně dodat také čtyřmi různými přírodními vůněmi paketu Ambient Air Package, který vůz provoní příjemnou vůní.

Chcete-li si dopřát tu nejlepší přehrávanou hudbu – dopřejte si audiosystém Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound Systém.

Za zmínku jistě stojí také zavazadlový prostor. BMW X5 v tomto směru nabízí zcela novou generaci komfortu. Pro pohodlné nakládání i vykládání lze spodní i horní část děleného víka elektricky otevřít i zavřít. V kombinaci s komfortním přístupem pak stačí jeden správný pohyb nohou pod zadním nárazníkem a prostor se otevře. Paket zavazadlového prostoru zaručuje pořádek a hlavně bezpečí – posuvné a protiskluzové kolejnice.

Co se týče světlometů, i zde je nové BMW X5 zcela jedinečné. Každý vůz je standartně vybaven LED světlomety, laserové světlomety s Adaptivními LED světlomety jsou pak součástí volitelné výbavy. Charakteristický rys nového modelu jsou modré prvky ve tvaru písmene X, které rozdělují šestiúhelníkové světelné zdroje uvnitř již dobře známých dvojitých předních světlometů.

Renocar


Nezastavitelný pokrok.

Nové BMW X5 je plné pokrokových technologií směrem k automatizovanému řízení. Hlavní takovým pokrokovým prvkem je jistě asistent couvání Reversing Asistant. Ten nabízí dosud nevídanou úroveň asistence při vyjíždění z parkovacího místa nebo při manévrování ve stísněném prostoru. Tento asistent umožňuje automaticky vycouvat z parkovacího místa, do nějž se zajelo popředu. Systém dokáže automaticky zacouvat až do vzdálenosti 80 metrů od zaparkovaného místa. Využívá k tomu uložené pohyby volantu prováděné při předchozím parkování. Pro aktivaci této funkce stačí po nastartování v poloze „P“ voliče převodovky jen stisknout tlačítko. Při vycouvávání musí řidič pouze ovládat plyn a brzdy a sledovat okolí vozu. Auto tedy zaparkuje téměř bez vaší asistence.

Renocar


OFFROAD Paket.

Nová generace vozu BMW X5 je prvním BMW, které je nabízeno s off – road paketem, který mimo jiné obsahuje odolný ochranný kryt podvozku. Auto pozná náklony a další údaje, související s terénem, které vám zobrazí na displeji. Čtyři offroadové režimy a výšku si však, jako řidič, nastavíte sami.

Přijďte k nám. Rádi Vám v Brně nebo v Praze připravíme individuální nabídku dle Vašich přesných požadavků a představ.

Lipová 280, 

Praha-Čestlice (D1, EXIT 8)

Tel.:     +420 261 393 600

Řípská 5c, 

Brno-Slatina (D1, EXIT 201)

Tel.:     +420 548 141 548

e-mail: X5@renocar.cz


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz