10. 8. 2015
ID: 98637

Video rozhovor s Tomášem Machurkem

Zdroj: shutterstock.com

eFocus

Jestli je v České republice někdo, kdo o problematice veřejných zakázek ví téměř vše, tak jsou to právníci advokátní kanceláře MT Legal.

Jeden ze zakladatelů kanceláře Tomáš Machurek, který se problematice veřejných zakázek věnuje již téměř přes 20 let, se v aktuálním video rozhovoru pro epravo.cz zabývá tím, jak veřejné zakázky mění poslední, již jednadvacátá, novela zákona, co lze čekat od nového zákona o zadávacím řízení, který by měl platit od 1.1.2016, či proč mají veřejné zakázky u české veřejnosti nádech čehosi nekalého.

O tom všem aktuální video rozhovor epravo.cz s Tomášem Machurkem.

Rozhovor můžete shlédnout na domovské stránce www.epravo.cz anebo na našem videokanálu Youtube.

Vydavatelství EPRAVO.CZ spustilo sérii video rozhovorů s předními osobnostmi české právnické obce. Jednou za dva týdny naleznete na www.epravo.cz nový rozhovor. Hosty už byli například někdejší ministryně spravedlnosti Helena Válková či její nástupce Robert Pelikán, vrchní státní zástupkyně v Praze Lenka Bradáčová, předseda Nejvyššího správního soudu Josef Baxa, šéf Ústavního soudu Pavel Rychetský, veřejná ochránkyně práv Anna Šabatová či významní advokáti Tomáš Sokol, Jaroslav Havel a Karel Muzikář.


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz