9. 11. 2018
ID: 108366

10 let Kinstellar v České republice

Zdroj: Kinstellar

Kinstellar, přední mezinárodní advokátní kancelář s dlouholetou působností na trzích střední, východní a jihovýchodní Evropy a Střední Asie, v letošním roce slaví 10 úspěšných let na českém trhu.

"Chtěli bychom poděkovat především našim klientům, díky kterým jsme mohli pracovat na řadě klíčových transakcí na trhu. Velké poděkování patří také všem našim kolegům, kteří z Kinstellar během těchto 10 let pomohli vybudovat prestižní advokátní kancelář oceňovanou jak na českém trhu, tak v celém regionu," říká Lukáš Ševčík, řídící partner pražské kanceláře.
 
Od svého vzniku poskytovala pražská kancelář Kinstellar právní poradenství při nejvýznamnějších transakcích v regionu. Z poslední doby lze vyzdvihnout poradenství při největší pojišťovací transakci roku 2018, akvizici životní pojišťovny Aegon; při historicky nejrozsáhlejší primární emisi v technologickém sektoru ve Velké Británii, IPO společnosti Avast Software; v souvislosti s největší přímou zahraniční investicí této dekády v České republice; či zastupování v jednom z největších a nejkomplikovanějších insolvenčních řízení dlužníka Vítkovice Power Engineering.
 
Kvalitu naší kanceláře potvrzuje i řada ocenění, které jsme získali od nezávislých hodnotitelů advokátních kanceláří. V letošním roce jsme kupříkladu získali již potřetí v řadě prestižní cenu „Law Firm of the Year: Central Europe“ od přední právní publikace The Lawyer.

Kinstellar
 

Ve čtvrtek 1. listopadu v podvečerních hodinách se v Praze uskutečnil výjimečný večer na oslavu 10 let od založení společnosti. Slavnostní akce se zúčastnilo přes 300 klientů a partnerů, kteří přišli firmě poblahopřát. (na fotografii zleva: Jan Juroška, Kamil Blažek, Lukáš Ševčík, Klára Štěpánková, Květoslav T. Krejčí, partneři Kinstellar)Palác Myslbek
Na příkopě 1096/19 
110 00  Praha 1

Tel.:    +420 221 622 111


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz