5. 2. 2020
ID: 110634

Advokátní kancelář Bird & Bird posiluje svůj TMT tým v České republice

Zdroj: Bird & Bird s.r.o.

Od února 2020 se novou posilou českého týmu TMT stává zkušený advokát Radomír Pivoda.

Radomír má více než osm let zkušeností v oblasti práva duševního vlastnictví, práva informačních technologií a médií se zaměřením na právní aspekty autorského práva, ochranné známky, využití nových technologií a internetu, včetně licenčních smluv a doménových jmen, dále na právní otázky v oblasti audio-vizualizace a nekalé soutěže. Jeho zkušenosti také zahrnují oblast ochrany osobních údajů.

Před nástupem do Bird & Bird působil jak v českých tak mezinárodních advokátních kancelářích.

Radomír je členem představenstva českého zastoupení IFPI (International Federation of the Phonographic Industry) a působí jako výkonný ředitel Platformy českých nezávislých výrobců zvukových záznamů, z.s., dále je členem ALAI Česká republika a podporuje Fair Art – platformu pro zvýšení povědomí o právních otázkách mezi mladými umělci.


Radomír Pivoda

Bird & Bird je globální právní firma. V současné době patří mezi nejrychleji se rozvíjející právní firmy na světě. Zaměřuje se na poskytování strategického poradenství společnostem, které jsou ovlivňovány digitálním prostředím a novými technologiemi, nebo k tomu svou činností přispívají.

V oboru práva duševního vlastnictví, technologií, komunikací a médií je mezinárodní tým Bird & Bird dlouhodobě uznávaný jako jeden z nejlepších na světě. K nejsilnějším patří i v rámci České republiky, což dokazuje řada prestižních ocenění, které český tým a jeho jednotlivci opakovaně získávají.
 

Bird & Bird s.r.o. advokátní kancelář

Na Příkopě 583/15
110 00  Praha 1

Tel.: +420 226 030 500
Fax:  +420 226 030 599
e-mai: prague@twobirds.com


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz