26. 4. 2019
ID: 109244

Eversheds Sutherland znovu v čele britského žebříčku elitních právních firem

Zdroj: Eversheds Sutherland Dvořák Hager

Společnost Eversheds Sutherland zvítězila v roce 2019 v hodnocení britských právních firem, které zveřejnila agentura Acritas. V žebříčku UK Law Firm Brand Index získala 1. místo.

Hodnocení je založeno na stovkách rozhovorů s představiteli významných britských i globálních společností. Mezi kritéria patří známost značky a hodnocení firmy v oblasti zastupování v nejvýznamnějších soudních sporech a v oblasti fúzí a akvizic.

Právnická firma Eversheds Sutherland zaznamenala nárůst ve známosti značky i příznivém hodnocení firem, především ale stoupla její reputace v soudních sporech i v tom, nakolik ji klienti zvažují pro transakce s vysokou hodnotou.

Eversheds Sutherland


Eversheds Sutherland patří mezi Top 15 globálních právních firem. Pracuje pro ni více než 2800 právníků v téměř 70 kancelářích v 34 jurisdikcích v Evropě, USA, Africe, Asii a na Blízkém východě.

Česká a slovenská pobočka Eversheds Sutherland Dvořák Hager do března 2019 působila na českém a slovenském právním trhu pod názvem Dvořák Hager & Partners.


Eversheds Sutherland Dvořák Hager, advokátní kancelář, s.r.o.

Oasis Florenc
Pobřežní 394/12
186 00 Praha 8

Tel.:       +420 255 706 514
e-mail:    ivana.izakova@eversheds-sutherland.cz


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz