11. 2. 2015
ID: 96937

Gratulace Petru Tomešovi: významný úspěch mezi daňaři

Zdroj: Rödl & Partner

Tisková zpráva

Pátý ročník soutěže Daňař & daňová firma roku přinesla daňovému poradci mezinárodní poradenské kanceláři Rödl & Partner Petru Tomešovi významný úspěch.

Kancelář Rödl & Partner s radostí oznamuje, že daňový poradce Ing. Petr Tomeš velmi významně uspěl v soutěži Daňař & daňová firma roku 2014. Dostal se do Daňové kanceláře snů, tedy mezi 11 výherců s největším počtem hlasů dosažených ve všech kategoriích této soutěže. Petr Tomeš byl do soutěže nominován v kategorii transfer pricing.

„Jsem velmi potěšen, že se mi podařilo dosáhnout tak významného umístění. Oblast transferových cen je mi velmi blízká a rád bych se jí i do budoucna věnoval. V této souvislosti bych rád poděkoval kolegům z našeho týmu a vedení naší společnosti, bez jejichž podpory a spolupráce bych tohoto úspěchu nedosáhl,“ říká Petr Tomeš.

Soutěž je jediná tohoto typu v České republice, která má za cíl vybrat nejlepší daňové specialisty, daňové osobnosti a zvolit nejvstřícnější pracoviště finančních úřadů nebo vybrat oblasti, které nás trápí v daních. Součástí této soutěže jsou i další kategorie jako například volba nejlepšího lektora / nejlepší lektorky v daních nebo daňová kancelář snů. První ročník soutěže se uskutečnil v roce 2010.


Rödl & Partner

Platnéřská 2 
110 00  Praha 1

Tel.: +420 236 163 111
Fax: +420 236 163 799
e-mail: prag‎@‎roedl.cz

Právnická firma roku 2014

© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz