13. 6. 2019
ID: 109512

Kam s dětmi v roce 2019

Zdroj: Exclusive Tours. Shutterstock

Ať už máte doma dvouletý hurikán, školáka nebo náladového teenagera, na světě se vždy najde místo, kam svou ratolest můžete vzít a všichni si to společně užijete. Teď už jen to místo nalézt. Nechte se inspirovat výběrem top destinací, kam se vypravit s dětmi v roce 2019, který pro vás připravila cestovní kancelář Exclusive Tours.

S dětmi do Turecka

Jedním z nejlepších tureckých resortů pro rodiny je Maxx Royal Belek, který spojuje luxusní golfový hotel s bohatým dětským programem. Malí hosté mohou trávit čas nejen v dětských klubech, ale také v aquaparku s bazény, skluzavkami a bazénem s vlnobitím či v DinoLandu, kde se seznámí se životem pravěkých ještěrů. Někteří z nich jim dokonce přeletí nad hlavou!

Zatímco o vaše ratolesti se zde královsky postarají, vy si užijete 18jamkové golfové hřiště, které vytvořil legendární hráč Colin Montgomerie. Ubytovat se můžete ve velkorysých vilách přímo u hřiště. Prostorné suity a pokoje jsou pak součástí rozsáhlého hotelového komplexu.


Maxx Royal Belek

Za lvy a levharty do Afriky

Jihoafrickou republiku si vy i celá vaše rodina zamilujete. Na přivítanou vám zamává ploutvemi velryba, před nosem vám vyskočí delfín a na břehu vás již budou čekat lachtani či tučňáci. Za hrdiny Lvího krále pak vyrazte do privátních rezervací, jako jsou Madikwe Game Reserve nebo Tswalu Kalahari, kde jsou lepší podmínky pro pozorování zvěře než v samotných národních parcích.

Pod dohledem profesionálů si kromě sledování fascinujících divokých zvířat vaši potomci také vyzkouší, jaké je to být strážcem národního parku nebo jak se o sebe postarat v divočině. Vyrobí si vlastní luk a šíp, naučí se stopovat i rybařit a pustí se do vaření nebo řemeslné výroby.


Exclusive Tours. Shutterstock
 

Za soby na daleký sever

Pravé severské dobrodružství zažijete například v Octola lodge, mj. oblíbeném cíli bývalého jezdce formule 1 Miky Häkkinena. Vyzkoušíte si jízdu se psím spřežením nebo se soby, které pak v oboře nakrmíte a podrbete, nebo uvidíte polární záři. Celou dobu vám budou k dispozici na slovo vzatí profesionálové, od soukromého šéfkuchaře po průvodce. Vše v luxusním ubytování o pouhých 10 pokojích, takže soukromí máte zaručeno.

Které dítě by si nepřálo, aby Vánoce byly víckrát než jen jednou za rok? Své ratolesti můžete přání splnit po celý rok v privátních vánočních chaletech v Santově vesničce. Čekají vás na míru šité vánoční zážitky při hledání Santa Clause, zatímco zdejší personál se o vše postará.


Exclusive Tours. Shutterstock
 

Fascinující směs zábavy a kultury v Japonsku

Hlavním městem nejen celé země, ale i zábavy je Tokio. Téměř na každém rohu najdete SEGA, nesmírně populární centra plná her a aktivit pro všechny věkové skupiny. Čeká vás mnoho tematických tzv. maiden kaváren například s ninji nebo se zvířaty. Nechybí Disneyland a zoo s pandami.

Ubytovat se můžete v mrakodrapu s velkolepým výhledem nebo v tradičních ryokanech. Do japonské kultury se i s dětmi ponoříte také v parku Yoyogi, kde se každou neděli schází milovníci mangy a anime. Nebo můžete zhlédnout zápasy v sumu a kabuki, jedinečná divadelní představení, kde účinkují pouze muži.  

Několikrát do roka se konají i anime či komiksové festivaly a výstavy.


Exclusive Tours. Shutterstock

Rakousko: Více než jen řízky a jódlování

Rakousko zdaleka není jen o řízcích a jódlování. Pěknou přírodu střídají hrady, zámky a životem kypící města v čele s Vídní. To vše doslova na dosah ruky. Jeden z nejlepších pětihvězdičkových hotelů pro zimní rodinnou dovolenou je Schlosshotel Fiss.

Kromě wellness a vodního zábavního parku vyrazíte v létě i v zimě na výlety po okolí či do Summer Fun Park Fiss s trampolínami, zoo a bobovou dráhou. STOCK resort zase vyniká svým rozsáhlým wellness centrem, ale nechybí ani dětský klub, aquapark a spousta aktivit od jógy až po golf a tenis.


Schlosshotel Fiss

Exclusive Tours s.r.o. 

 
Revoluční 724/7
110 00 Praha 1
 
Tel.:     +420 220 512 858   
 
 
© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů , judikatura, právo | www.epravo.cz