30. 1. 2019
ID: 108787

Nejlepší lyžování ve Francii

Zdroj: Exclusive Tours s.r.o.

Zkombinujte výjimečnou gastronomii, exkluzivní hotely i privátní chalety a jedny z největších a nejlépe udržovaných lyžařských středisek doslova na dosah vašich dveří a dostanete Francii. Velké plochy, snadná dostupnost, ale i rozmanitý terén uspokojí i ty nejnáročnější lyžaře.

Kromě výjimečně rozsáhlých a vzájemně propojených skiareálů vás čekají michelinské restaurace, vynikající aprés-ski vyžití a typicky francouzská, pohodová atmosféra. Výběr těch nejlepších lyžařských středisek vám přináší Exclusive Tours, společnost, kde vám připraví zimní dovolenou přesně na míru.


Exclusive Tours


Přepych v Courchevelu

Luxusní středisko Courchevel 1850 leží v srdci lyžařského resortu Les Trois Vallées – Tři údolí. Najdete tu michelinské restaurace, butiky a špičkové wellness. Koná se zde Světový pohár v alpském lyžování a na zdejších perfektně upravených sjezdovkách si zajezdí jak začátečníci, tak zkušení lyžaři. Jeden z nejlepších hotelů, ve kterém se zde můžete ubytovat, je Le K2 Palace. Elegantní interiéry inspirovala překrásná tibetská kultura, restaurace Le Kintessence má dvě hvězdy Michelin a hotelové spa Goji nabízí skvělé procedury zaměřené na omlazování pleti.


Exclusive Tours
Le K2 Palace


Na úpatí horských masivů v Chamonix

Legendární Chamonix se nachází v Horním Savojsku u hranic s Itálií a Švýcarskem, na úpatí nejvyššího evropského masivu. Užijete si tu rodinné lyžování díky výborným sněhovým podmínkám během celé sezóny, nadšení budou i milovníci adrenalinu a jízdy ve volném terénu. Kochat se přitom budete nádhernými výhledy na majestátní Mont Blanc. Hotel Mont Blanc Chamonix má podobně výbornou pověst jako město, ve kterém se nachází. Založen byl v roce 1849 a už od samého začátku hostí celebrity a prominentní hosty. Elegantní prostory, relaxační spa s rozmazlujícími procedurami, skvělá sezónní kuchyně a překrásný výhled doplňuje výborný servis.


Exclusive Tours
Hotel Mont Blanc Chamonix


Až k nebesům ve Val Thorens

V nejvýše položeném lyžařském středisku Evropy, Val Thorens, se ubytujete ve výšce až 2 300 m n. m. Dobré klima, vysoká nadmořská výška, okolní ledovce a systém umělého zasněžování vám zaručí ideální podmínky až do května. Nejlépe si užijete horskou atmosféru a dobijete baterky v elegantním hotelu Koh-I Nor Val Thorens. Ať už se v hotelu budete nacházet kdekoliv, čekají vás nádherné výhledy a spousta světla pronikajícího velkými okny. Z každého pokoje navíc můžete vyjít na balkón nebo terasu, takže zde opravdu pocítíte harmonii s okolními vrcholky francouzských Alp.

Exclusive Tours
Koh-I Nor Val Thorens

V srdci Tří údolí v Méribel-Mottaret

Méribel se označuje za srdce oblasti Trois Vallées. V jeho těsné blízkosti, ale ještě výše, leží Mottaret. Společně tvoří prvotřídní skiareál. Zalyžujete si tu ve společnosti více než dvoutisícových horských vrcholů. Sníh je tu díky kvalitnímu umělému zasněžování po celý rok a umístění sjezdovek zaručuje celodenní lyžování na slunci. Zkusit můžete ale i jízdu se psím spřežením, večerní sjezdy s pochodněmi, paragliding či výlety na sněžnicích. Pobyt na míru tady, stejně jako kdekoliv jinde, kde si usmyslíte, vám ušijí ve společnosti Exclusive Tours.


Exclusive Tours


Veškeré fotografie jsou poskytnuty společností Exclusive Tours.Revoluční 724/7
110 00 Praha 1

Tel.:     +420 220 512 858   


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů , judikatura, právo | www.epravo.cz