12. 1. 2018
ID: 106893

Nová partnerka v UEPA

Zdroj: UEPA Advokáti

Lucie Hladěnová se 1. 1. 2018 stala partnerkou advokátní kanceláře UEPA.

Velice náš těší, že jsme mohli s účinností od 1. 1. 2018 přijmout mezi partnery advokátní kanceláře UEPA Mgr. Lucii Hladěnovou, LL.M.

„UEPA s novou partnerkou Lucií Hladěnovou značně posiluje svůj profil. Lucie je jednou z nejzkušenějších komerčních právniček v zemi s výbornou pověstí. Mnozí z našich mandantů velice oceňují její spolehlivé a kompetentní poradenství a měli možnost poznat jí za poslední dva roky již jako členku našeho týmu. Lucie má na zdejším trhu velice dobré kontakty a jejím prostřednictvím získala UEPA v posledních dvou letech mnohé významné české firmy za své klienty. Tímto a také díky velice úspěšné práci GDPR týmu, který vede, přispěla Lucie Hladěnová nezanedbatelně k růstu naší advokátní kanceláře. S ní jsme optimálně nastaveni, abychom zrealizovali náš další plánovaný růst,“ uvedl Andreas Ueltzhöffer, partner kanceláře.

Lucie Hladěnová

Lucie Hladěnová


Lucie Hladěnová pracovala v UEPA od roku 2015 jako senior counsel. Po studiu práv na Univerzitě Karlově v Praze působila tři roky v ekonomicky zaměřené advokátní kanceláři Balcar, Polanský, Nipl, Šilar v Praze a následně se šestnáct let věnovala firemním klientům v uznávané advokátní kanceláři JUDr. Šilar & spol.  

Lucie se specializuje převážně na obchodní právo, právo obchodních společností a pracovní právo a má bohaté zkušenosti s komplexním poradenstvím českým i zahraničním investorům v souvislosti s akvizicemi, výstavbou, financováním a pronájmem komerčních nemovitostí. Od roku 2017 se navíc zaměřuje na přípravu našich klientů na nové evropské obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Za tímto účelem vytvořila v UEPA specializovaný multidisciplinární tým právníků a IT specialistů. Lucie Hladěnová poskytuje poradenství svým mandantům kromě češtiny i v němčině a angličtině.


UEPA Advokáti s.r.o.

Voctářova 2449/5
180 00 Praha 8 – Libeň

Tel.:    +420 234 707 444
Fax:    +420 234 707 404
e-mail:    office@uepa.cz


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz