4. 3. 2019
ID: 108933

Nové BMW řady 3 Sedan. Nenechte se řídit technologiemi, řiďte je sami.

Zdroj: Renocar

9. března vjede na trh zcela nový model BMW řady 3 Sedan. Již dnes nechává všechny ostatní za sebou, včetně konvencí a očekávání. Jeho průkopnický styl začíná zcela novou éru tohoto modelu. Tento ultimativní sedan poháněný ještě výkonnějšími a hospodárnějšími motory, disponuje mnoha zcela novými asistenty.

Sám Adrian van Hooydonk, Senior Vice President BMW Group Design o autě řekl následující:

„Sedmá generace BMW řady 3 Sedan je začátkem nové kapitoly designového jazyka BMW. Čisté tvary a jemně tvarované plochy zdůrazňují vrozenou dynamiku a moderní vzhled“

Něco málo k historii.

Když bylo v roce 1975 poprvé představeno nové BMW řady 3, zrodil se současně nový druh automobilu – sportovní sedan, který podpořil vzestup řady 3, jež se stala nejúspěšnějším modelem značky BMW. A toto postavení má BMW řady 3 dodnes.

Během šesti modelových řad BMW řady 3 se stalo nejprodávanějším prémiovým vozem. Nejnovější verze tohoto vozu staví svůj úspěch na sportovní tradici řady 3. Již sedmá generace sportovního sedanu ve střední třídě posouvá standardy v oblasti jízdních vlastností o další kus dál. Nemluvě o špičkových inovacích.

Renocar_6


Design exteriéru: zřetelné a precizní vyjádření sportovních vlastností.

Design exteriéru nového BMW řady 3 Sedan využívá kombinaci precizně tvarovaných linií a nápadně tvarovaných ploch, vytvářejících moderní interpretaci sportovní estetiky. Jeho nový designový jazyk jasně a nezaměnitelně vyjadřuje dynamický charakter vozu. Nová řada 3 je o 85 milimetrů delší než předchozí generace (měří 4709 mm), o 16 mm širší (1827 mm) a pouze o 1 mm vyšší (1442 mm). Tyto rozměry propůjčují nejnovější generaci dynamicky protažené proporce a svalnatý vzhled. Naproti tomu o 41 milimetrů delší rozvor vozu (2851 mm) a rozšířené rozchody kol (vpředu +43 mm a vzadu +21 mm) mají přímý a pozitivní vliv na rozložení hmotnosti a agilitu.

Interiér: elegantní vyjádření sportovního stylu.

Nový designový jazyk značky přináší také jasné rozvržení ploch v interiéru nového BMW řady 3 Sedan. Zdůrazňuje tak prostor v kabině a společně s palubní deskou orientovanou na řidiče zvyšuje koncentraci řidiče na silnici. Přístrojová deska působí moderně a vzdušně a její horizontální linky, vysoce kvalitní galvanizované obložení a kontury zasahující až do dveří rovněž dodávají interiéru dojem šířky a elegance. Sladěný design obložení dveří a přístrojové desky a vysoká středová konzola vytvářejí celkový působivý dojem z prostoru a sportovní auru. Obložení dveří vpředu a vzadu svým dynamickým tvarem a vnitřními klikami ve tvaru spony vytváří dojem pečlivé promyšlenosti.

Renocar_8

Komfort nového BMW řady 3 Sedan.

Také v oblasti komfortu je BMW řady 3 mnohem velkorysejší a praktičtější. Ať už je to přístup do vozidla prostřednictvím chytrého telefonu, akusticky izolační skla nebo inteligentní průchozí nakládací systém – každý detail zjednodušuje život a přináší mimořádný komfort jízdy.

Konektivita.

„Hej, BMW“ – díky novým technologiím konektivity můžete nyní se svým BMW řady 3 mluvit. Společně s paketem technologií BMW ConnectedDrive, službami jako Connected Music či Remote Software Upgrade jste vždy propojeni s vaším BMW a okolním světem. Nové BMW řady 3 je opravdu nabité novými „zlepšováky“.

Inteligentní osobní asistent BMW Intelligent Personal Assistant.

Vaše BMW se může stát vaším osobním asistentem? Ano, opravdu to lze, a to díky prostřednictvím BMW Inteligentního osobního asistenta můžete se svým BMW komunikovat.  A to zcela novým způsobem a velice jednoduše. Auto Vás pozná, učí se od vás vaše zvyklosti a stále se zlepšuje. Umí Vám vysvětliv vše, co se týká automobilu a pomůže Vám poznat váš nový vůz.

Renocar_9

Connected Music.

Díky zabudované SIM kartě můžete poslouchat vaši oblíbenou hudbu, ať jste kdekoliv, bez jakýchkoliv omezení, a to díky partnerům BMW, jako je Deezer či Napster.

Automatizace zvyklostí řidiče.

Nové BMW řady 3 je plné nových inteligentních funkcí, které automatizuje vaše přání a učí se je. Chcete například v zimě aktivovat vyhřívání sedadla na třetí stupeň? BMW se to naučí a stará se příjemné prostředí uvnitř, zatímco vy si užíváte jízdu.

Caring car.

Potřebujete se osvěžit nebo potlačit stres? BMW se o to opět postará. Stačí dát pokyn „Hej BMW, jsem unavený“ a BMW Inteligentní osobní asistent aktivuje program vitalizace.

Renocar_7

Přijďte se přesvědčit do našich showroomů.

Přijďte k nám. Rádi Vám v Brně nebo v Praze připravíme individuální nabídku dle Vašich přesných požadavků a představ.

Lipová 280, 

Praha-Čestlice (D1, EXIT 8)

Tel.:     +420 261 393 600

Řípská 5c, 

Brno-Slatina (D1, EXIT 201)

Tel.:     +420 548 141 548

e-mail: X5@renocar.cz


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz