15. 4. 2019
ID: 109182

Právnická Vysočina

Zdroj: ELSA Brno

Právnická Vysočina se opět blíží! Tradiční akce, která se letos koná již po dvacáté druhé a navazuje na 25 ročníků pochodu Brno-Mikulov, je skvělou příležitostí potkat se se svými kamarády z dob studia nebo navázat přátelství nová. Právnická Vysočina je místem, kde se v neformálním prostředí každoročně setkávají studenti, učitelé i absolventi a vychutnávají si spolu čerstvě probuzenou jarní přírodu.

Letošní ročník Právnické vysočiny pořádá ELSA Brno ve spolupráci s advokátní kanceláří THT.

Letošní ročník se koná dne 11. května 2019 od 10:00. Start v Bílovicích nad Svitavou u restaurace Sokolovna. Do místa určení se nejlépe dostanete z brněnského hlavního nádraží vlakem č. 4710 v 9:01 hodin. Cesta od nádraží k hospodě bude vyznačená plakáty PV.

Právnicá Vysočina

Celá délka trasy, která je vedena po značených turistických stezkách z Bílovic nad Svitavou přes Útěchov, Vranov, Adamov a Babice nad Svitavou zpět do místa startu, činí cca 25 km. Trasa však pamatuje na dostatek příležitostí k zastavení, odpočinku a načerpání nových sil před další cestou. Pro nejrychlejší z Vás, máme nachystané lákavé ceny.


Letos již tradičně i závod na kolech pro ty, kterým přijde trasa dlouhá a náročná, nebo prostě jen radši jezdíte na kole, než chodíte pěšky.

Program


§  9:15 – 9:45 Registrace (Startovné dobrovolné)

§  9:45 Zahájení, úvodní informace

§  10:00 Start

§  16:00 - 17:00 Vyhlášení

Přijďte podpořit dlouholetou tradici právnických pochodů a vytvořit skvělou atmosféru své „alma mater“, Právnické fakulty Masarykovy univerzity.

Akce proběhne pod záštitou děkana Právnické fakulty Masarykovy univerzity doc. JUDr. Mgr. Martina Škopa, Ph.D.


Více informací naleznete zde:

FB událost: https://www.facebook.com/events/1391825027627189/
Oficiální stránky: http://pravnickavysocina.cz/


Marie Soukupová,
Director for Social Activities

ELSA Brno


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz