29. 4. 2019
ID: 109250

Ratingová agentura The Legal 500 ocenila Randl Partners

Zdroj: Randl Partners

Advokátní kancelář Randl Partners poprvé získala doporučení renomované ratingové agentury The Legal 500.

V novém vydání publikace, která tradičně doporučuje nejlepší právní kanceláře a advokáty, bodovala hned dvakrát: JUDr. Nataša Randlová, Ph.D obdržela individuální ocenění pro tři největší osobnosti českého pracovního práva. Pracovněprávní tým Randl Partners zařadila publikace The Legal 500 mezi vysoce doporučované kanceláře (Band 2). „Z mezinárodního ocenění máme radost, protože vychází z hodnocení klientů a konkurenčních advokátů z praxe, a zároveň je pro nás výzvou, abychom v příštích letech vystoupali až samotný vrchol žebříčku. Je to milý dárek k desátým narozeninám naší kanceláře, které letos slavíme,“ uvádí JUDr. Nataša Randlová, Ph.D.

Společnost The Legal 500 poskytuje nejrozsáhlejší celosvětové pokrytí doporučených advokátních kanceláří a advokátů ve více než 100 zemích. Informace ze žebříčků využívají komerční i soukromí klienti, firemní poradci, generální ředitelé, finanční ředitelé, studenti a odborní poradci i další referenční pracovníci.

Randl Partners, advokátní kancelář, s. r. o., se svou velikostí a zaměřením řadí mezi středně velké české advokátní kanceláře. Od roku 2009 poskytuje právní služby na míru v oblasti pracovního a obchodního práva, a to jak nadnárodním korporacím, tak i českým společnostem různých velikostí a zaměření. Atmosféra firmy butikového typu zajišťuje mimo jiné vysoce individuální přístup ke všem klientům, zatímco dlouholetá praxe a hluboké znalosti v oborech pracovního a obchodního práva jsou zárukou profesionality v každé situaci.

Tým Randl Partners byl již pětkrát oceněn jako česká Právnická firma roku v kategorii Pracovní právo.


Randl Partners, advokátní kancelář, s. r. o
Tetris Office Building
Budějovická 1550/15a
140 00 – Praha 4

Tel.:     +420 222 755 311
Fax:      +420 270 007 311
Email:   office@randls.com


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz