10. 10. 2019
ID: 110079

Schönherr posiluje svůj tým

Zdroj: Schönherr

Tým mezinárodní advokátní kanceláře Schönherr posiluje seniorní advokát Ondřej Havlíček

Ondřej Havlíček,
bankovnictví & finance

Tým mezinárodní advokátní kanceláře Schönherr Praha posílil seniorní advokát Ondřej Havlíček, který nyní povede její právní tým specializující se na oblast bankovnictví a financí. Ondřej má mnohaleté zkušenosti s poskytováním poradenství při finančních transakcích a v oblasti finančních služeb, a to jak mezinárodním, tak lokálním klientům, které získal během svého dlouholetého působení v advokátní kanceláři Weinhold Legal.

Martin Kubánek, vedoucí partner pražské kanceláře Schönherr, dodává: „Jsme velmi rádi, že se náš tým rozrůstá o dalšího zkušeného kolegu, který přináší cenné zkušenosti z dlouholeté praxe ve velké lokální advokátní kanceláři. Rozšíření stávajícího banking&finance týmu je dalším krokem v procesu posilování naší praxe v oblasti bankovnictví a financí a současně potvrzením rostoucího zájmu o služby Schönherr.“

Ondřej je absolventem právnické fakulty Univerzity Karlovy, rovněž absolvoval studium anglického práva na University of Kent v Canterbury a získal titul LL.M. na VU University Amsterdam.

 
 
Jindřišská 937/16
110 00 Praha 1
 
Tel.:  +420 225 996 500 
Fax:   +420 225 996 555


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz