7. 6. 2011
ID: 74502upozornění pro uživatele

Jak může pomoci Rozhodčí řízení

Podnikáte a máte stálého odběratele nebo dodavatele? Podepisujete kontrakty s novými partnery? Míváte občas problémy s dlužníky a chcete je rychle vyřešit, nebo jim úplně předejít? Pak by pro vás byla určitě přínosem návštěva červnového semináře Rozhodčího soudu při IAL SE.

 

rozhodni soud nove

Podnikání s sebou vždy přinášelo mnoho úskalí -  znamená mj. podepsat nemálo smluv, ze kterých můžou vyplynout neshody v řešení případných sporů s vašimi obchodními partnery, vymáhání pohledávek a podobné „radosti“.

Jak to všechno vyřešit efektivně a některým nesnázím rovnou předejít? Na to všechno vám můžou odpovědět odborníci z Rozhodčího soudu při IAL SE na tématickém semináři. Akce, která se bude konat 28.6. 2011 v pražském Paláci Konvikt, chce přiblížit veřejnosti výhody Rozhodčího řízení, smluv a směnek. Nebo-li soubor nástrojů, které mohou vyřešit vaše problémy s vymáháním pohledávek efektivněji než klasické státní soudy.

Seminář povedou zkušení rozhodci, kteří mají v této oblasti dlouhodobou praxi. Jsou jimi např. JUDr. Luděk Lisse, Ph.D. LL.M. MPA (odborník na obchodní korporátní i závazkové právo, rozhodčí řízení či insolvenční právo), dále pak JUDr. Ing. Bc. Martin Kohout (specialista na závazkové právo rozhodčí řízení a „katastrální“ právo) a v neposlední řadě i Mgr. Bc. Patrik Frk (orientován na občanské i obchodní závazkové právo, rozhodčí řízení a správní proces).

Poutavou a srozumitelnou formou se na semináři dozvíte vše potřebné, předvedeme vám simulaci rozhodčího řízení a bude prostor i na vaše praktické dotazy. Pokud vás téma zaujalo, stačí do 20.6. 2011 zaslat přihlašovací mail na podatelna@rozhodcisoud.net Účastnický poplatek akce je 1000,- Kč.

Nezapomeňte proto – 28. 6. 2011, Palác Konvikt, Konviktská 24, Praha. Akce začíná od 10:00 hodin. Více informací najdete také na >>> zde
 

© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz