Poslat článek emailem

*) povinné položky
8. 7. 2019
ID: 109639

LP Legal součástí Mezinárodní aliance vybraných advokátních kanceláří

Zdroj: LP Legal

Advokátní kancelář LP Legal se od 1. června 2019 stala součástí rodiny IBLC (International Business Law Consortium). V rámci České republiky získala LP Legal exkluzivitu. Její zakladatelka, Alice Hejzlarová, navíc post předsedkyně Labour Law Working Group. Celkově aliance sdružuje 94 členů a více než 2 500 profesionálů z celého světa.

Aliance IBLC vznikla v roce 1996. Spojuje výhody mezinárodní advokátní kanceláře a spolku. Jejím hlavním cílem je propojovat členy a poskytovat poradenství a inovativní řešení s mezinárodní perspektivou. Partnerské kanceláře jsou schopny poskytnou plnou právní podporu po celém světě, získávají užitečné obchodní kontakty, profesionální rozvoj a další nesčetné výhody. Z pravidelných setkáních všech členů vznikají mimo jiné publikace či podněty pro Evropskou komisi.

„Stát se součástí IBLC byl další logický krok v rozvoji a růstu naší kanceláře. Velmi mě těší, že jsme uspěli v komplikovaném výběrovém procesu a podařilo se nám získat výhradní zastoupení za Českou republiku. Našim klientům členství v IBLC přinese zejména kvalitní právní služby celosvětového dosahu. Pro nás to pak znamená příležitost – a zároveň výzvu – zapojit se do zahraničních projektů ostatních členů,“ říká zakladatelka advokátní kanceláře LP Legal, Alice Hejzlarová (dříve Kubíčková), která byla zároveň zvolena předsedkyní Labour Law Working Group v IBLC.

Naším cílem je vybudovat stabilní mezinárodní základnu, v rámci které si mohou všichni členové předávat zkušenosti a know-how na celosvětové úrovni z nejrůznějších oblastí práva. U Alice a LP Legal si ceníme především jejich expertizy v oblasti pracovního práva, což rozhodlo i v obsazení zmíněného předsednického postu," dodává k uzavření spolupráce Christian Campbell, stálý tajemník IBLC.

O společnosti LP Legal

Advokátní kancelář LP Legal je zavedenou společností na českém trhu. Svým klientům poskytuje právní služby v oblasti práva obchodního, občanského a pracovního. Věnuje se rovněž právu nemovitostí, ochraně duševního vlastnictví a právu životního prostředí. Nově vytvořila samostatnou trestněprávní sekci s důrazem na vazbu k ostatním právním oblastem. Pro své klienty připravuje kompletní právní dokumentaci, zpracovává právní rozbory a analýzy, poskytuje právní služby v oblasti řešení sporů a rovněž služby obhajoby v trestním řízení.

 

LP Legal, advokátní kancelář, s.r.o.

Za Poříčskou branou 375/22
186 00  Praha 8

Tel.:    +420 224 240 760
e-mail: office@lplegal.cz


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz