Poslat článek emailem

*) povinné položky
30. 4. 2019
ID: 109276

SNIEHOTTA & VAJDA LEGAL rozšiřuje právní tým

Zdroj: SNIEHOTTA & VAJDA LEGAL

Nedávno vzniklá advokátní kancelář SNIEHOTTA & VAJDA LEGAL znovu rozšiřuje svůj právní tým. Začala spolupracovat s advokátem Michalem Špryňarem. Její řady nedávno posílila i advokátní koncipientka Anna Rešlová.

Advokát Michal Špryňar získal při dosavadní praxi v zavedené pražské advokátní kanceláři bohaté zkušenosti s komplexním právním poradenstvím menším a středním společnostem, ale i jednotlivým živnostníkům. Jeho specializací je zejména občanské, obchodní, pracovní a insolvenční právo.

„V naší kanceláři bude mít Michal Špryňar na starosti zejména poskytování právních služeb v rámci sporné agendy. Věnovat se bude především zastupování našich klientů v trestních a insolvenčních řízeních. Ve své další praxi se zaměří i na přípravu smluvní dokumentace a poradenství v oblasti rodinného práva,“ komentuje příchod nového kolegy Michal Sniehotta, advokát a společník SNIEHOTTA & VAJDA LEGAL.

Tým advokátní kanceláře před časem posílila i advokátní koncipientka Anna Rešlová se zkušenostmi z předních českých a mezinárodních advokátních kanceláří, které se zaměřují na trestní a korporátní právo.

Rozsáhlé zkušenosti s obhajobou fyzických i právnických osob získala zejména v advokátní kanceláři Brož & Sokol & Novák. Ve své předchozí praxi se dále věnovala občanskému právu a zastupování klientů v soudních a správních řízeních.

„Jsme velmi rádi, že můžeme do týmu přivítat novou kolegyni, která se bude v naší advokátní kanceláři specializovat na trestní a dopravní právo a přípravu komplexních compliance programů,“ doplňuje Lukáš Vajda, advokát a společník SNIEHOTTA & VAJDA LEGAL.Vodičkova 695/24
110 00 Praha 1

Tel.:     +420 607 750 511 
e-mail:  info@svlegal.eu 


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz