18. 6. 2015
ID: 98181

SPP LEGAL SZMIGIEL & PAPROS se stává součástí CEE Attorneys

Zdroj: CEE Attorneys

Tisková zpráva

Varšavská advokátní kancelář SPP LEGAL SZMIGIEL & PAPROS se stává členem CEE Attorneys, mezinárodní sítě advokátních kanceláří, čímž se Polsko stává jednou z pokrytých oblastí.

„Velice se těšíme na navázání spolupráce s SPP LEGAL SZMIGIEL & PAPROS a vítáme polské kolegy v CEE Attorneys,“ říká Zdeněk Tomíček, partner advokátní kanceláře Tomíček Legal, zakládajícího člena CEE Attorneys.

Andrzej Szmigiel, partner advokátní kanceláře SPP LEGAL SZMIGIEL & PAPROS, jeho nadšení sdílí: „Věříme, že zde ustavujeme něco výjimečného. Přidat se k CEE Attorneys, jedné z nejrychleji se rozrůstajících sítí advokátních kanceláří ve střední a východní Evropě, je začátkem nové éry pro nás všechny. Pevně věříme, že nejvyšší standardy námi poskytovaných právních služeb ještě předčí vysoká očekávání našich klientů.“

„Od chvíle, co jsme se rozhodli připojit se k myšlence ustavení středoevropské sítě advokátních kanceláří, bylo jasné, že Polsko v ní bude hrát významnou roli. Nejen proto, že se jedná o největší a nejlidnatější zemi v regionu, ale také proto, že se Polsko v poslední době stává ekonomickým tygrem Visegrádské čtyřky. O spolupráci jsme dlouho diskutovali, až jsme nakonec dospěli k závěru, že SPP LEGAL SZMIGIEL & PAPROS zaručuje kvalitu poskytování právních služeb, kterou očekáváme od všech členů CEE Attorneys. Je velmi důležité, že advokátní kanceláře, které se k CEE Attorneys připojují, přinášejí nejvyšší kvalitu právních služeb, kvalitu, která je požadována a očekávána našimi klienty, kteří provozují své aktivity napříč Střední Evropou. Společně s Fox Martens, která sídlí v Bratislavě, máme velmi silný tým právníků poskytujících služby v zemích, kde je naši klienti potřebují,“ dodává Zdeněk Tomíček.

„Společně s našimi partnery z České republiky a Slovenska, tvořící síť CEE Attorneys, jsme se stali významným hráčem, vytvářejícím obchodní tlak na již existující sítě advokátních kanceláří na středoevropském a východoevropském trhu. My však věříme, že tím, co odlišuje CEE Attorneys od ostatních sítí advokátních kanceláří, je přesvědčení, že nejvyšší standardy poskytování právních služeb nemusí být automaticky spojeny s nejvyššími cenami. Naší společnou filozofií je poskytování právních služeb nejvyšší kvality, založené na mnohaletých zkušenostech, za rozumné ceny,“ dodává Andrzej Szmigiel.

CEE Attorneys pokrývá v současnosti s téměř 30 právníky území České republiky, Polska a Slovenska; o spolupráci v dalších zemích pak probíhají intenzivní jednání.


Tomíček Legal s.r.o., advokátní kancelář
CEE Attorneys

Říční 10
118 00  Praha 1

Tel.: +420 778 133 331
e-mai: prague@ceeattorneys.com


Fox Martens s.r.o., advokátska kancelária
CEE Attorneys

Jozefská 7
811 06 Bratislava

Tel.: +421 902 955 949
e-mail: bratislava@ceeattorneys.com


SPP Legal Szmigiel & Papros sp.j.
CEE Attorneys

ul. Smolna 38, lok 4
00-375 Varšava

Tel.: +48 22 628 64 13
e-mail: warsaw@ceeattorneys.com


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz