2. 3. 2015
ID: 97152

Vznik nové sítě advokátních kanceláří CEE Attorneys

Zdroj: CEE Attorneys

Tisková zpráva

Pražská advokátní kancelář Tomíček Legal a bratislavská advokátní kancelář Fox Martens se staly zakládajícími členy středoevropské sítě advokátních kanceláří CEE Attorneys, jež si klade za cíl poskytovat špičkové právní služby svým klientům v celém středoevropském regionu prostřednictvím skupiny spolupracujících advokátních kanceláří.

Klienti sítě CEE Attorneys získají přístup k vysoce kvalifikovanému právnímu poradenství s přeshraničním prvkem se zárukou, že jejich případy budou v dané jurisdikci ve všech komerčních oborech práva řešeny ve stejně vysokém standardu a na stejných principech. Důraz je kladen na inovativní a proaktivní přístup a vysoké nároky na členy týmu, kterými jsou výhradně profesionálové s širokými znalostmi a bohatými zkušenostmi s poskytováním právních služeb.

Naši významní klienti jsou ve většině případů společnosti působící ve více jurisdikcích v rámci středoevropského regionu. Proto je naprosto logické, že jim chceme zajistit nejvyšší standard poskytovaných právních služeb tam, kde působí. Naší vizí je síť CEE Attorneys rozšířit nejen do všech zemí tzv. Visegrádské čtyřky, ale i do dalších zemí středoevropského regionu, jakožto i ostatních zemí, ve kterých podnikají naši klienti. V současné době proto aktivně jednáme nejen s konkrétními advokátními kancelářemi v Německu či Polsku, ale např. také v Turecku,“ uvádí zakládající partner pražské advokátní kanceláře Tomíček Legal, JUDr. Zdeněk Tomíček.

Jsme přesvědčeni, že prostřednictvím sítě CEE Attorneys dokážeme nabídnout klientům maximální přidanou hodnotu poskytovaných právních služeb při zachování sazeb, reflektujících cenovou hladinu v rámci regionu. Spolu s kolegy z České republiky a s dalšími kandidátskými advokátními kancelářemi v daných jurisdikcích, se kterými aktivně jednáme, chceme vytvořit vedoucí síť špičkových právních poradců. Jednotliví kandidáti na připojení prochází dlouhým procesem prověřování tak, abychom mohli svým klientům nabídnout skutečně nejlepší možné právní poradenství ve všech zemích regionu“ dodává ke vzniku CEE Attorneys a jejímu dalšímu směřování Mgr. Michal Martinák, partner bratislavské advokátní kanceláře Fox Martens.

 

Tomíček Legal s.r.o., advokátní kancelář
CEE Attorneys

Říční 10
118 00  Praha 1

Tel.: +420 778 133 331
e-mai: prague@ceeattorneys.com

 

Fox Martens s.r.o., advokátska kancelária
CEE Attorneys

Jozefská 7
811 06 Bratislava

Tel.: +421 902 955 949
e-mail: bratislava@ceeattorneys.com


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz