16. 1. 2019
ID: 108737

AK Dvořák Hager & Partners jmenovala tři nové vedoucí advokáty

Zdroj: Dvořák Hager & Partners

Advokátní kancelář Dvořák Hager & Partners, která se v prosinci spojila s globální právní firmou Eversheds Sutherland, oznámila povýšení tří právníků na pozici vedoucích advokátů. V pražské pobočce se jimi stali Dominika Veselá a Jiří Kokeš, v Bratislavě Jana Sapáková.

Pro nás je velice důležité, aby spolu s firmou rostli i naši lidé. Jsme moc rádi, že naši kolegové této příležitosti využívají,“ řekl managing partner kanceláře Stanislav Dvořák.  

Dominika Veselá
Dominika Veselá se dlouhodobě věnuje zejména právu nemovitostí, u Dvořák Hager & Partners vede nemovitostní praxi. Je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a Fakulty financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze. 

JUDr. Jiří Kokeš, Ph.D.
Jiří Kokeš je přední odborník v oblasti obchodního a finančního práva, včetně fúzí a akvizic, problematiky investičních fondů a kapitálových trhů. Vystudoval Právnickou fakultu UK v Praze, právo studoval také na Trinity College v Dublinu. 

Jana Sapáková
Jana Sapáková se zaměřuje na pracovní právo. Studovala na právnické fakultě univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici a absolvovala postgraduální studium na právnické fakultě univerzity Ludwig-Maximilian v Mnichově. 


Dvořák Hager & Partners, advokátní kancelář, s.r.o.

Oasis Florenc
Pobřežní 394/12
186 00 Praha 8

Tel.:       +420 255 706 500
e-mail:    praha@dhplegal.com


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz