3. 11. 2017
ID: 106610

bpv BRAUN PARTNERS posílila o nové advokáty v oblasti práva nemovitostí a M&A

Zdroj: bpv BRAUN PARTNERS

Mezinárodní advokátní kancelář bpv BRAUN PARTNERS působící na českém a slovenském trhu významně posiluje. K 1. 11. 2017 rozšířila svůj tým v oblasti práva nemovitostí a nemovitostních fúzí a akvizic o 3 nové advokáty, Mgr. Gabrielu Porupkovou, JUDr. Miroslava Dudka a Mgr. Ing Pavlínu Tejralovou, kteří působili v mezinárodní advokátní kanceláři zaměřené na region střední a východní Evropy.

Mgr. Gabriela Porupková

Mgr. Gabriela Porupková

Mgr. Gabriela Porupková, advokátka s 13letou praxí, která téměř 8 let působila v advokátní kanceláři Schönherr, se stala novou partnerkou advokátní kanceláře bpv BRAUN PARTNERS. Ve svém novém působišti se bude nadále zaměřovat především na právo nemovitostí, korporátní právo a fúze a akvizice. Gabriela vystudovala Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a absolvovala studijní pobyt na Vídeňské univerzitě. Gabriela je doporučována mezinárodním žebříčkem Chambers Europe pro oblast nemovitostního práva. Hovoří česky, anglicky a německy.

JUDr. Miroslav Dudek

JUDr. Miroslav Dudek


JUDr. Miroslav Dudek, který v advokátní kanceláři Schönherr působil téměř 9 let, přichází do advokátní kanceláře bpv BRAUN PARTNERS na pozici vedoucího advokáta. Bude se nadále věnovat zejména právu nemovitostí, stavebnímu právu, fúzím a akvizicím a korporátnímu právu. Miroslav vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a absolvoval studijní pobyt na právnické fakultě Technické univerzity v Drážďanech. Miroslav je doporučován mezinárodním žebříčkem Chambers Europe pro oblast nemovitostního práva. Hovoří česky, anglicky a německy.

Mgr. Ing. Pavlína Tejralová

Mgr. Ing. Pavlína Tejralová


Nemovitostní tým doplňuje, Mgr. Ing. Pavlína Tejralová, která se od počátku své praxe specializuje na právo nemovitostí, zejména pak nemovitostní právo, korporátní právo a M&A. Klienti u Pavlíny oceňují zejména její výbornou obchodní orientaci v transakcích, za kterou vděčí svému ekonomickému vzdělání. Pavlína vystudovala Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a Vysokou školu ekonomickou v Praze. Hovoří česky a anglicky.


bpv BRAUN PARTNERS

Ovocný trh 8
110 00  Praha 1

Tel.:    +420 224 490 000
Fax:    +420 224 490 033
e-mail:    prague@bpv-bp.com


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz