Poslat článek emailem

*) povinné položky
8. 2. 2019
ID: 108854

Český tým práva duševního vlastnictví mezinárodní právní firmy Bird & Bird získal ocenění IP Právní firma roku v České republice v rámci "2019 Global IP Awards"

Zdroj: Bird & Bird, s.r.o.

Český tým práva duševního vlastnictví mezinárodní právní firmy Bird & Bird získal ocenění IP Právní firma roku v České republice v rámci "2019 Global IP Awards", cenách udílených WTR (World Trademark Review) a IAM (Intellectual Asset Management) v Londýně. Kromě českého týmu si odnesly ocenění i týmy z Itálie a z Hong Kongu za právní firmy roku v oblasti patentů.

Během posledních deseti let své existence český IP tým pod vedením partnera Vojtěcha Chloupka vybudoval na českém trhu silnou a respektovanou praxi. To dokazuje celá řada prestižních ocenění, která jeho právníci opakovaně získávají.


 Bird & Bird


Mezinárodní tým kanceláře Bird & Bird je uznávaný jako jeden z nejlepších v oboru práva duševního vlastnictví na světě.  Kromě předních příček nejznámějších srovnávacích publikací získal v roce 2015 ocenění za výjimečné výsledky dosažené v předchozím desetiletí "IP Law Firm of the Decade" (Managing IP). Who's Who Legal označil Bird & Bird jako IP právní firmu č. 1 na světě.

WTR a IAM jsou přední nezávislé publikace a průvodci právním děním ve světě duševního vlastnictví. Jejich podrobné výzkumy a žebříčky se opírají o osobní rozhovory s téměř 1500 právníky a odborníky na straně klientů, kteří jsou zapojeni do poradenství v různých oblastech práva duševního vlastnictví.
 


Bird & Bird, s.r.o.

Na Příkopě 583/15
110 00  Praha 1

Tel.: +420 226 030 500
Fax:  +420 226 030 599
e-mai: prague@twobirds.com


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů , judikatura, právo | www.epravo.cz