10. 10. 2017
ID: 106501

Dvořák Hager & Partners v Praze posiluje o experta na trestní právo

Zdroj: Dvořák Hager & Partners

Tým naší advokátní kanceláře v Praze posiluje od 1. 10. 2017 zkušený advokát a uznávaný odborník na trestní právo Jan Vučka, který bude odpovědný za poskytování právních služeb a rozvoj naší praxe v oblasti trestního práva, včetně trestní odpovědnosti právnických osob a trestněprávní compliance.

„Rozšířením našeho poradenství uspokojujeme poptávku klientů po komplexní právní podpoře zahrnující i oblast trestního práva. Jan má rozsáhlé zkušenosti v této oblasti, které budou velkým přínosem pro naše klienty“, říká Stanislav Dvořák, partner Dvořák Hager & Partners. Jan Vučka je předním odborníkem v oblasti trestního práva, zaměřuje se především na oblast hospodářské a daňové kriminality a ke slovům Stanislava Dvořáka dodává: „Základem úspěchu je spojení právních znalostí s dalšími obory. Když rozumíte právu i ekonomii současně, můžete účinněji hájit zájmy klientů.“

Jan Vučka

Jan Vučka


Jan dříve pracoval jako forenzní specialista pro mezinárodní auditorskou společnost z Velké čtyřky a působil také jako státní zástupce. Má zkušenosti s forenzními audity a je členem Association of Certified Fraud Examiners (www.acfe.cz). Pravidelně publikuje v odborných časopisech. Přednášel na Vysoké škole ekonomické, Ekonomické univerzitě v Bratislavě, Justiční akademii a také pro Institut interních auditorů.

Jan vystudoval Právnickou fakultu UK a Fakultu mezinárodních vztahů VŠE. Studoval též na Fakultě ekonomie a společenských věd Univerzity v Kolíně nad Rýnem. Hovoří plynně anglicky.


Dvořák Hager & Partners, advokátní kancelář, s.r.o.

Oasis Florenc
Pobřežní 394/12
186 00 Praha 8

Tel.:    +420 255 706 500
Fax:    +420 255 706 550
e-mail:    praha@dhplegal.com


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz