16. 10. 2019
ID: 110134

Maroš Holodňák vede jako partner forenziky KPMG

Zdroj: KPMG Legal

Maroš Holodňák byl v říjnu jmenován partnerem společnosti KPMG Česká republika. Odpovídá za forenzní služby v Česku i střední a východní Evropě.

Holodňák se poskytováním forenzních služeb zabývá více než 20 let. Má rozsáhlé zkušenosti s šetřením podvodného a protiprávního jednání, poradenstvím při řešení sporů i jejich předcházení. Zaměřuje se také na řízení rizik a compliance, problematiku finanční kriminality (praní špinavých peněz, financovaní terorismu) a boj s korupcí a úplatkářstvím. Věnuje se také redesignu podnikových procesů, který pomáhá zvyšovat efektivnost, transparentnost i soulad s etickými principy.

O KPMG Česká republika

KPMG Česká republika zahájila svou činnost v roce 1990, v současné době má více než 1 100 zaměstnanců a kanceláře v Praze, Brně, Ostravě a Českých Budějovicích. Společnost poskytuje služby v oblasti auditu, daní, poradenství a práva. Jako součást celosvětové sítě poradenských společností může KPMG Česká republika využít znalosti a zkušenosti více než 207 tisíc odborníků, kteří působí ve 153 státech světa. Nezávislé členské společnosti sítě KPMG jsou přidružené ke KPMG International Cooperative  („KPMG International“), švýcarské organizační jednotce. Každá členská společnost celosvětové sítě KPMG je právně samostatná a oddělená jednotka a tak se označuje. 

Maroš Holodňák

 

 
Pobřežní 1a
186 00 Praha 8
 
Tel.:    +420 222 123 111
Fax:    +420 222 123 100


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz