7. 2. 2020
ID: 110641

Novou partnerkou JŠK se stala Marta Fišnerová

Zdroj: JŠK, advokátní kancelář

Advokátní kancelář JŠK s radostí oznamuje, že od ledna tohoto roku se její pátou partnerkou stává advokátka Marta Fišnerová.

„Marta je s námi už patnáct let a málokdo si zaslouží partnerskou pozici tak, jako ona. Společně se nám podařilo dosáhnout úžasné výsledky při práci pro finanční sektor, hlavně pojišťovny. Zatím nás to nepřestalo bavit, naopak máme řadu další plánů. Těším se na ně.“ Říká ke jmenování Eva Nováková, partnerka JŠK.

Marta v JŠK začínala na pozici koncipienta a během své praxe se věnovala řadě oblastí se zaměřením zejména na pojišťovnictví. V průběhu posledních let se však její specializací stala sporová agenda. Spolu s týmem, který vede, dosahuje dlouhodobě výjimečné úspěchy v těch nejsložitějších kauzách z oblasti stavebnictví, logistiky, energetiky nebo IT.

„Máme úžasný tým nadšených právníků, se kterým je radost pracovat. V rámci své nové pozice se zaměřím na rozšíření naší litigační praxe do nových segmentů. Stávajícím klien-tům se budu samozřejmě i nadále věnovat s maximálním nasazením a péčí, na jaké jsou zvyklí, ale chtěla bych ukázat i dalším klientům, že advokáty mohou mít rádi“, dodává Marta Fišnerová.

Marta je absolventkou Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Dva roky po studiích působila na pozici právníka v Kooperativa pojišťovně, v červnu 2005 pak nastoupila do JŠK.


Marta Fišnerová
 

JŠK, advokátní kancelář, s.r.o.
Ovocný trh 573/12
110 00 Praha 1

Tel.:   +420 226 227 611
Fax.:    +420 226 227 609
e-mail: reception@JSK.cz


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz