3. 11. 2015
ID: 99477

Mezinárodní síť advokátních kanceláří CEE Attorneys se rozrůstá o dalšího člena

Zdroj: Tomíček Legal - CEE Attorneys

Tisková zpráva

Litevská advokátní kancelář SKV LAW se od 2. listopadu 2015 stává členem CEE Attorneys, mezinárodní sítě advokátních kanceláří, které již doposud působily v České republice, Polsku a Slovensku.

Rozšíření naší sítě o dalšího člena nemá pouze dopad na rozsah naší působnosti, ale vnímám jej především jako určitou pozitivní zpětnou vazbu na dlouhodobý a náročný proces budování mezinárodní sítě kanceláří, který jsme před časem začali,“ říká Zdeněk Tomíček, partner advokátní kanceláře Tomíček Legal, zakládajícího člena CEE Attorneys.

Inga Kostogriz-Vaitkiene, partnerka advokátní kanceláře SKV LAW, připomíná: „Připojením k CEE Attorneys potvrzujeme naši ambici poskytovat klientům služby na nejvyšší úrovni v rámci regionu střední a východní Evropy. Díky našemu mezinárodnímu přesahu jsme schopni poskytovat právní služby na přeshraničních projektech ve více než 10 světových jazycích, což zajišťuje našim klientům dlouhodobou a neoddiskutovatelnou konkurenční výhodu. Společně s ostatními kolegy ze CEE Attorneys tvoříme tým právníků s rozsáhlými znalostmi a širokým spektrem specializací, kteří velmi dobře rozumí místním podmínkám i specifickým potřebám klientů podnikajících v regionu střední a východní Evropy.“

CEE Attorneys pokrývá v současnosti s téměř 40 právníky území České republiky, Litvy, Polska a Slovenska; v blízké budoucnosti plánuje CEE Attorneys poskytovat právní služby i v ostatních jurisdikcích regionu střední a východní Evropy.


Tomíček Legal s.r.o., advokátní kancelář
CEE Attorneys

Říční 10
118 00  Praha 1

Tel.: +420 778 133 331
e-mai: prague@ceeattorneys.com


SKV LAW
Partnership of professional attorneys
CEE Attorneys

Savanorių ave. 1-94
LT-03116 Vilnius
Litva

Tel.: +370 670 70295
e-mail: vilnius@ceeattorneys.com


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz