4. 10. 2019
ID: 110055

Deloitte posiluje ve finančním poradenství

Zdroj: Deloitte

Do finančního poradenství Deloitte nastoupil nový partner Jan Brabec. Bude zodpovědný za rozvoj služeb v oblasti Corporate Finance. Zároveň se zapojí do aktivit týmu Deloitte Private.

Jan Brabec

Jan Brabec má ve finančním sektoru rozsáhlé zkušenosti. V oboru působí už více než 25 let, zejména v oblasti investičního bankovnictví, fúzí a akvizic, kapitálových trhů, private equity nebo vývoje strategií v oblasti Corporate Finance a finančních institucí.

„Do našeho týmu přichází velká posila. Jan během svého působení v segmentu investičního bankovnictví úspěšně zavedl a řídil služby poradenství podnikových financí, kapitálových trhů, private equity a finančních institucí v Česku i na Slovensku a rozvinul je ve velmi profitabilní business. Stál také u zrodu řady významných fúzí a akvizic i dluhových a akciových emisí, včetně několika IPO, v celém regionu střední a východní Evropy,“ říká Miroslav Svoboda, vedoucí partner finančního poradenství Deloitte.

Před nástupem do Deloitte zastával Jan Brabec řadu seniorních manažerských pozic v bankovním sektoru – jako ředitel Corporate Finance a kapitálových trhů v Komerční bance, ředitel divize investičního bankovnictví v České spořitelně a dále v CitiCorp, Crédit Lyonnais a ABN AMRO. Jan získal titul MBA v oboru Business and Finance na ESCEM École De Management.

„Silné zázemí Deloitte v Česku i v regionu nabízí velké možnosti rozvoje v oblasti fúzí a akvizic a dluhového a kapitálového poradenství,“ dodává Jan Brabec, nový partner finančního poradenství Deloitte.

Deloitte

Churchill I
Italská 2581/67
120 00  Praha 2 – Vinohrady

Tel.:     +420 246 042 100
e-mail:  legalcz@deloittece.com

 


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz