25. 9. 2019
ID: 110023

Do čela AK eLegal nastupuje Přemysl Marek

Zdroj: eLegal

Advokátní kancelář eLegal má nového šéfa. Dosavadní jednatelka Petra Dolejšová přenechává svou manažerskou roli advokátovi Přemyslu Markovi.

Ten má s vedením advokátní kanceláře zkušenosti ze svého předchozího působení v PETERKA & PARTNERS, kde stál postupně v čele slovenské a české pobočky. Od jeho nástupu si AK eLegal, která se dosud zaměřovala na ochranu duševního vlastnictví, osobních údajů, právo v e-commerce, IT a nemovitosti, slibuje rozšíření svého portfolia na oblast fúzí a akvizic, kterými se Přemysl zabývá celou svou advokátní kariéru.

Přemysl Marek studoval na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a Univerzitě v Toulouse ve Francii, plynně ovládá angličtinu a francouzštinu a působí jako externí ekonomický rada francouzské ambasády (CCEF).

Petra Dolejšová v AK eLegal zůstává a bude se soustředit především na lektorování a školení, na které ji v manažerské funkci nezbýval dostatek kapacit. “Budu teď mít daleko větší prostor ukazovat firmám i jednotlivcům, že právo není nuda a že se dá předávat srozumitelnou formou, bez citování paragrafů a na praktických příkladech,” říká Dolejšová. Kromě žádaných témat Práva v marketingu, GDPR a Práva v e-commerce chystá tým eLegal několik nových školení, která bude stejně jako ta stávající organizovat jak veřejně, tak interně ve firmách.

eLegal advokátní kancelář, s.r.o.

Praha:

Na Příkopě 583/15
110 00 Praha 1

e-mail: info@e-legal.cz
tel:      +420 255 785 595

Brno:

Hilleho 1841/4
602 00 Brno

e-mail: info@e-legal.cz
tel:      +420 724 227 262           


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz