Poslat článek emailem

*) povinné položky
18. 6. 2019
ID: 109547

Lucie Tvarůžková nově řídí SingleCase

Zdroj: shutterstock.com

Zakladatelka společnosti Zonky a rovněž dřívější zkušená mediální manažerka Lucie Tvarůžková se stala spolumajitelkou a šéfkou inovativní právně-technologické firmy SingleCase, za níž stojí startupová platforma Creative Dock. Tvarůžková nyní celou společnost řídí, a to společně s Pavlem Krkoškou, který SingleCase před pěti lety založil. Nyní plánují další růst a rovněž zahraniční expanzi. SingleCase po Slovensku nedávno vstoupil i do Německa a plánuje své angažmé i v dalších zemích.

Firma v současnosti pracuje pro zhruba 280 advokátních kanceláří, kterým poskytuje technologické služby pro zefektivnění jejich práce. Jejími hlavními produkty jsou online přístupný advokátní spis a nástroje pro jednoduchou fakturaci a správu kanceláře.

„Ze SingleCase chci udělat opravdu velkou a vizionářskou firmu. Advokátní kanceláře si totiž uvědomí, že bez technologií, které jim třeba my nabízíme, nemohou dost dobře růst. A pokud nechtějí zaspat a chtějí se dál rozvíjet, potřebují je,“ říká Lucie Tvarůžková.

Ta se v posledních letech věnovala v Creative Docku stále rostoucímu fintechu a zcela novému projektu Zonky, za nímž od začátku stála. Postupně tak naučila český trh, že „lidi půjčují lidem“. Dříve Tvarůžková působila jako šéfredaktorka zpravodajského webu iHNed.cz a rovněž zástupkyně šéfredaktora Hospodářských novin. Bohaté zkušenosti načerpala rovněž jako zpravodajka tohoto deníku z Bruselu.

Ke všem svým pozicím přistupovala inovativně a nyní se stejným způsobem chce zaměřit i na legaltech. „Oblast této části trhu je zcela nepolíbená. Vidím v ní velký potenciál jak z malé, fungující firmy udělat takovou, která ovládne celý evropský trh a nastaví tak nové standardy,” říká Lucie Tvarůžková.

Více o SingleCase k dispozici zde >>> zde.

 

© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz