6. 8. 2015
ID: 98605

Nový člen skupiny Rödl & Partner - přichází Optimus Consult & Invest

Zdroj: Rödl & Partner

Tisková zpráva

Mezinárodní poradenská kancelář Rödl & Partner se rozšířila o nového člena, společnost Optimus Consult & Invest a.s., nově pod názvem Rödl & Partner Optimus Consult a.s. Po necelém roce od úspěšného spojení s daňově auditorskou poradenskou kanceláří Vorlíčková Partners tak Rödl & Partner přichází s další expanzí, tentokrát posílením v oblasti podnikového poradenství.

Optimus Consult & Invest je velmi úspěšnou poradenskou společností, jež pod značku Rödl & Partner přichází po více než dvaceti letech působení na trhu, konkrétně v oblasti dotačního poradenství a investičních pobídek. Tým Optimus Consult & Invest posílí stávající oddělení podnikového poradenství Rödl & Partner. Společnými silami tak budou moci rozšířit záběr poskytovaných služeb.

„Jsem přesvědčen, že spojení obou kanceláří přinese další rozvoj a zkvalitnění našich služeb ve prospěch klientů. Tímto potvrzujeme i dosavadní úspěšnou spolupráci se společností Optimus Consult & Invest,“ hodnotí řídící partner společnosti Rödl & Partner Petr Novotný. V oblasti veřejné podpory byla kancelář Rödl & Partner vždy silná v investičních pobídkách. Pouze přidruženou část poradenství tvořila agenda strukturálních fondů EU, jejíž zajištění vyžaduje odborné kompetence: od přípravy předběžných i plných žádostí o dotaci, přes organizaci výběrových řízení, administraci změnových řízení a žádostí o platbu, až po monitoring během udržitelnosti projektů. S tímto know-how Optimus Consult & Invest přichází.

„Získání příslibu dotace je sice předpokladem pro získání prostředků z EU, ale druhá a neméně důležitá věc je peníze skutečně získat a udržet, a to bez nutnosti vracení získané dotace nebo její části,“ dodává partner společnosti Rödl & Partner Thomas Chmelar.

„Přístup Rödl & Partner je nám blízký, protože máme velmi podobného podnikatelského ducha, kterého sdílíme s řadou úspěšných firem,“ vysvětluje důvody spojení David Rys, předseda představenstva společnosti Rödl & Partner Optimus Consult a.s.

Naší prioritou je osobní servis a profesionální služby nejen v oblasti dotací , ale i poradenství, které provází partnery při každodenní činnosti i strategickém rozhodování. A v tomto se také s Rödl & Partner shodujeme,“ dodává ředitel společnosti Pavel Karásek.


Rödl & Partner, advokáti, v.o.s.

Platnéřská 2 
110 00  Praha 1

Tel.: +420 236 163 111
Fax: +420 236 163 799
e-mail: prag‎@‎roedl.cz

Právnická firma roku 2014

© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz