tiskové zprávy

Pražský právnický podzim - konference "Korupční prostředí v ČR – geneze, závazky, strategie"

Tisková zpráva

Dne 13. 11. 2012 proběhla na půdě Vysoké školy mezinárodních a veřejných vztahů v Praze interdisciplinární konference nazvaná Korupční prostředí v ČR – geneze, závazky, strategie.

Mgr. Tereza Rýdlová jmenována partnerkou KŠD LEGAL

Tisková zpráva

KŠD LEGAL advokátní kancelář s.r.o. jmenovala do svého vedení novou partnerku, kterou se stala Mgr. Tereza Rýdlová. Počet partnerů kanceláře se tak zvýšil na pět. Rozšíření základny partnerů kanceláře KŠD LEGAL je odrazem dalšího rozvoje této kanceláře na trhu právních služeb a posilování její…

Změna názvu kanceláře: KŠD LEGAL advokátní kancelář s.r.o.

Tisková zpráva

S účinností od 24. 10. 2012 se v důsledku organizačních změn a dalšího vnitřního rozvoje změnila dosavadní obchodní firma advokátní kanceláře KŠD ŠŤOVÍČEK advokátní kancelář, s.r.o. na KŠD LEGAL advokátní kancelář s.r.o.

Pražský právnický podzim

Tisková zpráva

Významnou událostí v právním světě se stala odborná právnická konference Vymahatelnost práva v České republice, která se konala v rámci projektu Pražský právnický podzim, jehož zakladatelem je Havlíček Brain Team ve spolupráci s akciovou společností epravo.cz. Konferenci pořádala Vysoká škola manažerské informatiky a…

Kocián Šolc Balaštík získala z ÚOHS významnou posilu na veřejné zakázky

Tisková zpráva

Novou členkou týmu advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík (KŠB) se od listopadu stala Andrea Schelleová, která donedávna působila na Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS), kde vedla odbor druhostupňového rozhodování v oblasti veřejných zakázek.

Půl roku s novelou…a co bude dál?

Tisková zpráva

Asociace pro veřejné zakázky (AVZ) uspořádala v polovině října v Hrotovicích u Třebíče výroční konferenci o veřejných zakázkách na téma „Půl roku s novelou…a co bude dál?“. Konference proběhla pod záštitou Ing. Kamila Jankovského, ministra pro místní rozvoj, a Ing. Petra Rafaje, předsedy Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže.

Řady advokátů Kocián Šolc Balaštík rozšířil Jan Lasák

Tisková zpráva

Novým advokátem v advokátní kanceláři Kocián Šolc Balaštík (KŠB) se 1. listopadu stal Jan Lasák (28). Klientům bude poskytovat právní služby především v oblasti práva obchodních společností, fúzí a akvizic, závazkového práva, komunitárního práva a restrukturalizací.

Martin Šolc byl zvolen generálním tajemníkem International Bar Association

Tisková zpráva

International Bar Association (IBA – Mezinárodní advokátní komora) bude mít poprvé ve své historii generálního tajemníka pocházejícího ze střední a východní Evropy.

Nejlepší právníci střední Evropy jsou z Čech. Středoevropskou právní firmou roku se stala PRK Partners.

Tisková zpráva

Prestižní ocenění „Právnická firma roku pro region střední Evropy“ získala pro tento rok advokátní kancelář PRK Partners. Za excelentní služby klientům, jasnou strategickou vizi a dlouhodobě vysokou kvalitu právních služeb byla PRK Partners oceněna prestižním britským časopisem 'The Lawyer'. Ten se věnuje především aktuálnímu…

Squire Sanders expanduje v Asii a na Středním východě

Tisková zpráva

Globální právní firma Squire Sanders výrazně posílila svůj vliv v asijském regionu a v oblasti Středního východu. Po jarním otevření pobočky v Singapuru nyní zahájila činnost v Koreji a Saudské Arábii. Všechny nově otevřené kanceláře se budou zabývat zejména korporátním, obchodním a finančním právem, fúzemi a akvizicemi a…

Občanské sdružení CzELA

Tisková zpráva

Pod názvem CzELA (Czech Employment Lawyers Association) začala působit česká asociace advokátů - specialistů na pracovní právo.

Squire Sanders v Praze rozšiřuje svůj tým o novou partnerku a zásadně posiluje praxi v oblasti pracovního práva

Tisková zpráva

Squire Sanders zásadně posílil svou praxi v oblasti pracovního práva v Praze rozšířením svého týmu o novou partnerku, kterým je Karin Konstantinovová, dříve partnerka a vedoucí skupiny pracovního práva v Baker & McKenzie.

Přihlaste svou diplomku do soutěže lidských práv

Tisková zpráva

Po loňském úspěchu soutěže Lidskoprávní diplomka vyhlašuje Liga lidských práv letos její druhý ročník. Každý student/absolvent, který napsal a obhájil závěrečnou práci zaměřenou na lidská práva, může své dílo přihlásit, být ohodnocen odborníky a získat finanční odměnu.

Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners přivítala tři nové advokáty

Tisková zpráva

Advokátní kancelář rozšířila své řady o tři nové advokáty, Martina Škrabala, Martina Strnada a Pavlínu Krušinovou. Martin Škrabal bude poskytovat právní poradenství pro oblast nemovitostí a stavebnictví, energetiky, životního prostředí a veřejného sektoru. Martin Strnad se bude specializovat na informační technologie a telko…