14. 2. 2020
ID: 110693

Václav Filip vede Telecommunications & Media v Deloitte Legal

Zdroj: Deloitte Legal s.r.o.

Společnost Deloitte a její advokátní kancelář Deloitte Legal spouští iniciativu Telecommunications & Media. Jejího vedení se ujal zkušený advokát Václav Filip. Iniciativa si klade za cíl soustředit se hlouběji na oblast telekomunikací a médií a rozvoj vztahů s klienty.

„Chceme zúročit rozsáhlé zkušenosti Václava Filipa ze specializované podnikové praxe. TMT je rychle se rozvíjející obor, který nabízí řadu obchodních příležitostí. Jako přední advokátní kancelář na českém i středoevropském trhu je samozřejmě chceme maximálně využít. Naší výhodou je úzká propojenost a spolupráce s dalšími odděleními a kolegy z Deloitte v celém regionu,“ říká Martin Bohuslav, partner Deloitte Legal.

„Čeká nás mnoho regulatorních výzev. Telekomunikace zasáhne nový regulační rámec v podobě implementace kodexu elektronických komunikací. V oblasti médií sledujeme rozvoj nových druhů médií, zejména internetu a platforem pro sdílení videa, kterých se rovněž dotknou nová pravidla,“ dodává Václav Filip. 

Václav Filip nastoupil do Deloitte na konci roku 2018. Před tím působil v právním oddělení Telefónica O2 v Praze a Mnichově nebo jako vedoucí právního úseku Českých Radiokomunikací. Je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze.


Václav Filip

Deloitte Legal s.r.o., advokátní kancelář

Churchill I
Italská 2581/67
120 00  Praha 2 – Vinohrady

Tel.:     +420 246 042 100
e-mail:  legalcz@deloittece.com


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz