13. 9. 2013
ID: 92429

Nová advokátní kancelář Nedelka Kubáč advokáti

Zdroj: Nedelka Kubáč advokáti

Tisková zpráva

Na český a slovenský advokátní trh vstoupila advokátní kancelář specializovaná na soutěžní právo a regulovaná odvětví.

Advokátní kancelář Nedelka Kubáč advokáti se sídlem v Praze a Bratislavě se specializuje zejména na oblast českého, slovenského a unijního soutěžního práva, jakož i regulovaná odvětví, především energetiku. Dále se zaměřuje na právo veřejných zakázek a problematiku compliance.

Advokátní kancelář Nedelka Kubáč advokáti se zaměřuje pouze na určitá specifická právní odvětví. V oblastech, na něž se nespecializuje, pak spolupracuje s uznávanými aliančními advokátními kancelářemi. „Specializované právní poradenství je dnes již nezbytné. Náš koncept nám tak umožní poskytovat v oblastech, na něž se zaměřujeme, služby nejvyšší kvality“, uvádí ke koncepci advokátní kanceláře jeden z jejích zakládajících partnerů, Martin Nedelka.

Tým advokátní kanceláře tvoří členové soutěžního a regulačního týmu, který pod vedením Martina Nedelky dosud působil v advokátní kanceláři Schönherr. Sestává tak ze zkušených právníků, kteří se na uvedené oblasti dlouhodobě zaměřují. Martin Nedelka a jeho tým jsou v oblasti českého soutěžního práva uznávanými mezinárodními ročenkami, jako např. Chambers Global, Chambers Europe, Who's Who Legal, dlouhodobě pravidelně hodnoceni v nejvyšších kategoriích. Tým je přitom dost velký na to, aby v oblastech, na něž se advokátní kancelář zaměřuje, poskytl veškeré požadované právní poradenství, a to včetně akutního právního poradenství například při neohlášených šetřeních národních soutěžních orgánů nebo Evropské komise.


Nedelka Kubáč advokáti s.r.o.


Olivova 2096/4
110 00  Praha 1
Česká republika

Tel.: +420 210 320 260
Fax:  +420 210 320 270
e-mail: praha@nklegal.eu

Zámocká 30
811 01 Bratislava
Slovenská republika

Tel.: +421 221 025 250
Fax:  +421 221 025 251
e-mail: bratislava@nklegal.eu


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů , judikatura, právo | www.epravo.cz