Daňová a Hospodářská Kartotéka (DHK)

Daňová a Hospodářská Kartotéka (DHK)

Autor:


Nakladatelství: Wolters Kluwer


Datum vydání: 1. 1. 1970Čtrnáctideník přináší aktuální informace z oblasti daní a daňového řízení s důrazem na daňovou optimalizaci a správná řešení a s upozorněním na možná pochybení. Pozornost je věnována i dalším odvodům a cestovním náhradám, právním otázkám a vybraným problémům účetnictví a podnikových financí. Čtenářům jsou poskytovány i důležité informace související s naším členstvím v Evropské unii. Časopis je určen především podnikatelům a manažerům obchodních společností, daňovým poradcům a auditorům, ekonomům ve firmách, státní správě a samosprávě.
Nabízíme možnost objednat předplatné časopisu Daňová a Hospodářská Kartotéka společně s časopisem Personální a Sociálně právní Kartotéka - jako BALÍČEK za zvýhodněnou cenu 5335 ,- Kč (oba časopisy).
Informace pro nové předplatitele:Předplatné začíná od nejbližšího vydaného čísla a bude ukončeno k 31. 12. 2015.Konečná cena bude fakturovaná zákaznickým oddělením při zpracování objednávky adekvátně k počtu realizovaných čísel do konce roku 2015.