4. 7. 2019
ID: 109637

Advokátní kancelář Taylor Wessing jmenovala dvě nové partnerky

Zdroj: Taylor Wessing

Advokátní kancelář Taylor Wessing Česká republika jmenovala Janku Brezániovou a Ivanu Meňhartovou do pozice partnerek. Taylor Wessing Česká republika tak významně posílí synergie svého týmu.

Po téměř ročním působení na pozici senior associate a vynikajících výsledcích v průběhu roku se  Brezániová bude i nadále orientovat především na poskytování právního poradenství v oblastech M&A, korporátního a pracovního práva, včetně ochrany osobních údajů, ve kterých má poměrně významné zkušenosti. Meňhartová se po dvou letech na pozici senior associate bude i nadále věnovat klientům v oblasti Banking & Finance, kterým radí při lokálních i mezinárodních transakcích. Kromě toho bude poskytovat právní poradenství i klientům v oblasti Real Estate, kde má také značné zkušenosti.


            Janka Brezániová

Erwin Hanslik, vedoucí partner advokátní kanceláře Taylor Wessing Česká republika k tomu uvádí: „Jsem rád, že mohu mezi partnery naší kanceláře přivítat další zkušené advokátky. Kolegyně Brezániová  i Meňhartová se plně osvědčily a svou odborností a proklientským přistupěm dokázaly, že si své místo plně zaslouží. Navíc se kolegyně svou specializací výborně doplňují a budou proto i nadále významnou posilou nejenom pro náš transakční tým, ale i pro celou kancelář.“

Brezániová má zkušenosti z velkých mezinárodních advokátních kanceláří, kde se zaměřovala především na poskytování poradenství velkým korporacím z různých průmyslových odvětví. V rámci své praxe získala zkušenosti také v pobočkách mezinárodních kanceláří ve Stockholmu a v Londýně.


           Ivana Meňhartová

Meňhartová staví na zkušenostech z mezinárodních advokátních kanceláří, kde se zaměřovala na poskytování poradenství finančním institucím a podnikům jak v rámci transakcí, tak v rámci podpory záležitostí každodenního provozu. V rámci své praxe získala cenné zkušenosti také na pozici podnikové právničky a při své stáži v české pobočce zahraniční banky.

 

 
U Prašné brány 1078/1
110 00  Praha 1
 
Tel.:       +420 224 819 216
 
PFR 2018
 
© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz