Poslat článek emailem

*) povinné položky
2. 5. 2019
ID: 109279

CEE Attorneys se k 1. květnu 2019 rozšířila o bulharskou advokátní kancelář Sazdov & Petrov

Zdroj: CEE Attorneys s.r.o.

Advokátní kancelář Sazdov & Petrov se sídlem v Sofii byla založena Alexandrem Sazdovem a Blagovestem Petrovem v roce 2005. Vyjma poradenství v oblasti korporátního práva a akvizic, práva nemovitostí a práva duševního vlastnictví poskytuje nová pobočka CEE Attorneys v Bulharsku i daňové poradenství. V rámci poradenství na mezinárodních projektech spolupracují bulharští právníci CEE Attorneys s InvestBulgaria Agency a Sofia Investment Agency.

„Je nám velkým potěšením stát se součástí týmu CEE Attorneys a poznat se s lidmi, kteří jsou připraveni překonávat každodenní pracovní překážky, které s sebou tato dynamická doba přináší. Jsme přesvědčeni, že být součástí CEE Attorneys je správným vykročením do budoucnosti, zároveň věříme, že nás tento krok vzájemně obohatí,“ uvádí Alexander Sazdov, partner bulharské kanceláře CEE Attorneys.

„Bulharský trh je velmi zajímavý a stále více se otevírá zahraničním investicím. Klíčovými oblastmi podnikání je strojní a chemická výroba, ale také potravinářský průmysl a turistický ruch. Pro Bulharsko je pak třetím nejvýznamnějším obchodním partnerem v rámci EU Rumunsko, kde má CEE Attorneys velmi silné zastoupení. Advokátní kancelář Sazdov & Petrov působí na bulharském trhu téměř 15 let a její tým poskytuje právní služby významným společnostem, mj. i cestovní kanceláři Alexandria. Jsem velmi spokojený, že jsme našli tak silného partnera, který se stává členem našeho mezinárodního týmu CEE Attorneys a těším se na společnou práci na zajímavých projektech. Naše další kroky v rámci regionu jihovýchodní Evropy budou směřovat do Chorvatska a Slovinska,“ dodává JUDr. Zdeněk Tomíček, zakladatel CEE Attorneys a Partner její pražské kanceláře odpovědný mj. za expanzi CEE Attorneys na nové trhy.Lighthouse Waterfront Tower
Jankovcova 1569/2C
170 00 Praha 7

Tel.:   +420 778 133 331


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz