12. 9. 2019
ID: 109980

Krejčovství Blažek

Zdroj: BLAŽEK PRAHA a.s.

Oblek či košile na míru jsou v pánském šatníku malým pokladem. Jsou vrcholem krejčovského umění. Svému majiteli sedí jako druhá kůže. Jsou doladěny do posledního knoflíčku na rukávech. A co je nejlepší, na jejich vzniku se výrazně podílíte i vy. Vy jste ten, kdo má poslední slovo ve výběru materiálu, střihu i ve volbě detailů. Dobrý krejčí je vám průvodcem na cestě za dokonalým kouskem vašeho šatníku.

Obleky na míru

Obleky na míru jsou originální kousky, které jsou vytvořeny přesně pro vás a vaše potřeby. Základem mohou být látky top kvality od takových výrobců, jako je Ing. Loro Piana C., Lanificio F.Ili Cerruti či Solbiati. Oblek je ušit na míru vaší postavě. Ve všech směrech má správnou délku a ladně kopíruje vaši siluetu. Kvalitní oblek na míru je základem vašeho osobního image.

Košile na míru

Dobře ušitá košile na míru by měla být jasnou volbou pro muže, který umí ocenit kvalitu a především pohodlí. Nemusí to být pouze košile určená do business obleku. I košile pro méně formální chvíle vám mohou dokonale sedět. Košile na míru může být prostorem pro vyjádření vašeho osobitého stylu. Je originální a jedinečná. Pro košile na míru jsou připraveny prvotřídní látky od výrobců Albini, Tlohomas Mason či D & J Anderson.

 

 

Luxusní prostory pánského klubu

Pro oblek na míru vás pozveme do krejčovství Blažek v Praze a Brně. V Praze vznikl nový prostor, který byl inspirován klasickým pánským klubem. Příjemné prostory navozují uvolněnou atmosféru. Ač je krejčovství Blažek na dobré adrese v centru metropole, vládne v něm klid. Dovolte si i vy na krátký čas vypnout a nechat se unášet tvůrčím duchem místa. Váš krejčí vám bude průvodcem na cestě za oblekem či košilí na míru.

Šetříme váš čas

Na schůzku s krejčím se můžete objednat přes internet nebo nám zavolat. Krejčí tak bude v daný čas k dispozici pouze pro vás. Respektujeme časové vytížení našich klientů. Přímo v budově můžete zaparkovat na vyhrazeném parkování.

 

 

Vše začíná rozhovorem

Dobrý krejčí ví, na co se zeptat, aby poznal vaše skutečné potřeby. Během čtvrt hodinky zjistí, jaký styl preferujete i k jaké příležitosti oblek či košili potřebujete. Odhadne váš životní styl a navrhne vám to nejlepší pro danou příležitost, zatímco bude stále respektovat vaši osobnost.

Výběr střihu i materiálů

Obleky na míru šijeme metodou Made to Measure. V krejčovství Blažek jsou připraveny vzorové kusy, které můžete vyzkoušet. Najdeme střih, který bude nejlépe vyhovovat vaší postavě i osobnímu stylu. Dalším krokem je výběr materiálu. Zkušený krejčí vám představí materiály, které jsou pro váš oblek nejvhodnější. Navrhne vám i barevnost, která souzní s využitím obleku i typem vaší osobnosti. Látky top kvality uvidíte přímo ve vzornících. Vyzkoušíte, jaké jsou na omak i jak vypadají na denním světle.

Míry

Podstatou obleku na míru samozřejmě je, že vám dokonale padne. Proto přichází fáze, kdy vám vezmeme míry, podle kterých oblek ušijeme. Přizpůsobíme všechny důležité proporce, aby oblek bezvadně seděl a vy jste se v něm cítil maximálně pohodlně.

 

 

Mít svého krejčího se vyplatí

Navazujeme na tradici krejčovských domů, kde krejčí znal klienta osobně. I naši krejčí vás chtějí poznat. Vědět, co máte v odívání rádi, jaký je váš životní styl. A samozřejmě si zaznamenají vaše míry. Příští schůzka tak už může být kratší.

Termíny

Oblek na míru pro vás ušijeme během 5 týdnů, košili pak za 4 - 5 týdnů. Před převzetím proběhne finální zkouška. Při té se ujistíme, že vše perfektně sedí. Během krátké chvilky odcházíte s novým originálním oblekem nebo jedinečnou košilí na míru.

Krejčovství Blažek Praha

Nekázanka 11
Praha - Nové Město
Czech Republic

Tel.:    +420 244 404 208
 


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz