17. 2. 2020
ID: 110711

Schönherr posiluje svůj tým

Zdroj: Schönherr

Tým bankovnictví a financí pražské kanceláře mezinárodní právní firmy Schönherr posílil advokát Matěj Šarapatka. Matěj má zkušenosti s poskytováním poradenství při finančních transakcích a v oblasti finančních služeb, a to jak mezinárodním, tak lokálním klientům, které získal během svého působení v advokátní kanceláři Weinhold Legal. Rovněž se zaměřuje na poradenství v oblasti správy investic, kapitálových trhů, fintech a regulatoriku kryptoměn, DLT a tokenů.

Martin Kubánek, vedoucí partner pražské kanceláře Schönherr, dodává: "Tým zaměřený na financování, bankovnictví a finanční trhy se po čtyřech měsících od nástupu vedoucího praxe Ondřeje Havlíčka rozrůstá o dalšího člena, abychom mohli uspokojit vzrůstající zájem o naše služby v této oblasti a zároveň udržet vysoký standard poradenství, které v této oblasti poskytujeme jak stávajícím, tak novým klientům Schoenherr."

Matěj je absolventem právnické fakulty Univerzity Karlovy, rovněž absolvoval studium anglického a evropského práva v rámci British Law Centre ve spolupráci s University of Cambridge a získal titul LL.M. na National University of Singapore. Je mediátorem zapsaným v seznamu mediátorů vedeném Asociací mediátorů České republiky.

 
Jindřišská 937/16
110 00 Praha 1
 
Tel.:  +420 225 996 500 
Fax:   +420 225 996 555


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz