5. 9. 2019
ID: 109924

Zkušený manažer Libor Bosák posiluje pražskou kancelář White & Case

Zdroj: White & Case

Pražská pobočka mezinárodní advokátní kanceláře White & Case posiluje svůj business support tým o zkušeného manažera.

Libor Bosák má více než dvacetileté zkušenosti z oblasti řízení firem ve finančním sektoru. Před nástupem do White & Case pracoval jako generální ředitel a předseda představenstva ČSOB Leasing, největší leasingové společnosti v České Republice (2009 – 2018), čímž navázal na působení na stejné pozici v ČSOB Leasing na Slovensku. V letech 2005 – 2007 pracoval jako člen vedení ČSOB banky na Slovensku. Do pražského týmu White & Case přichází na pozici Head of Operations. 

„Libor je velice zkušený lídr s prokázanými úspěchy v řízení významných finančních institucí. Jeho hlavní úlohou bude spolupracovat s pražskými partnery na realizaci naší obchodní strategie, řízení pražské kanceláře a zajištění toho, abychom měli nejlepší business support tým na českém právním trhu. Věříme, že perfektně doplní náš úspěšný tým,“ uvádí Petr Pánek, vedoucí partner pražské kanceláře.

„Práce pro nejvýznamnější mezinárodní advokátní kancelář v České republice je pro mne velkou profesní výzvou. Věřím, že tato spolupráce bude přínosná nejen pro mne a mé kolegy, ale i naše klienty,“ komentuje svou novou roli Libor Bosák.


Libor Bosák
 
 
Na příkopě 854/14
110 00  Praha 1
 
Tel.:       +420 255 771 111


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz