23. 8. 2011
ID: 76538upozornění pro uživatele

Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík má tři nové advokáty

Přední advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík (KŠB) rozšiřuje od srpna tým advokátů o tři nové členy – Jána Béreše, Josefa Bedeče a Davida Sobka. Všichni působili v KŠB již jako advokátní koncipienti. KŠB je s téměř sedmdesáti právními a daňovými specialisty a s kancelářemi v Praze, Karlových Varech a Ostravě jednou z největších advokátních kanceláří v ČR.

 

Kocián Šolc Balaštík

 
Mgr. Ján Béreš (28) se zaměřuje zejména na poradenství v oblastech fúzí a akvizic, veřejných zakázek a práva obchodních společností. Je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze (2008), studoval též na právnické fakultě Università di Bologna v Itálii. V KŠB začínal v roce 2007 jako právní asistent, později se stal advokátním koncipientem. Právní služby poskytuje v českém, anglickém a italském jazyce. Je členem České advokátní komory.

Mgr. Josef Bedeč (32) poskytuje právní poradenství zejména v oblastech soudních sporů, rozhodčích a správních řízení, věnuje se též pracovnímu právu. Absolvoval Právnickou fakultu Masarykovy Univerzity v Brně (2002). Do KŠB nastoupil v roce 2008 jako advokátní koncipient, nyní působí jako advokát v týmu právníků karlovarské kanceláře KŠB. Právní služby poskytuje v českém a německém jazyce. Je členem České advokátní komory.

Ing. Mgr. David Sobek (35) se specializuje především na právo obchodních společností, závazkové právo a právní audit. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze (2001) a Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze (2008). Do KŠB nastoupil v roce 2008 jako advokátní koncipient. Předchozí pracovní zkušenosti získal kromě jiného v nadnárodní auditorské a poradenské společnosti. Právní služby poskytuje v českém a anglickém jazyce. Je členem České advokátní komory.


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů , judikatura, právo | www.epravo.cz