12. 3. 2018
ID: 107274

act legal expanduje do dalších evropských zemí

Zdroj: act legal

act legal v souladu se svojí vizí postupně rozšiřuje působení do dalších evropských států. 8. března 2018 se k tomuto sdružení připojily další dvě advokátní kanceláře: Fort Advocaten (“FORT”) z Nizozemska a Bán Karika z Maďarska. V act legal tak momentálně působí 13 kanceláří sídlících v ekonomickém srdci Evropy.

Mgr. Martin Řanda, LL.M, managing partner ŘANDA HAVEL LEGAL advokátní kancelář s.r.o. a člen řídící komise act legal, pozitivně hodnotí její růst: "Těší nás, že můžeme v act legal přivítat další evropské advokátní kanceláře, jejichž profesionalita, odborné znalosti a pracovní metody jsou stejně jako u všech ostatních členů sdružení na prvotřídní úrovni. Vstupem FORT a Bán Karika do act legal posilujeme naši pozici renomovaného právního poradce náročné firemní klientely. "

Pieter Twaalfhoven, managing partner FORT vysvětluje: "V posledních letech jsme svědky postupné globalizace našich klientů, s čímž souvisí také nárůst poptávky po právním poradenství na trzích mimo Nizozemsko. Spojením s act legal můžeme tyto potřeby našich klientů mnohem lépe uspokojit a poskytnout naši právní podporu ve většině klíčových evropských zemí. Je to důležitý krok kupředu jak pro naše klienty, tak pro FORT. " Gergely Bán, managing partner společnosti Bán Karika dodává: "V souvislosti s tím, jak se rozšiřuje základna našich zahraničních klientů, postupně roste také počet přeshraničních fúzí a akvizic, které řešíme. Spojení se sdružením advokátních kanceláří jakým je act legal je pro nás i pro naše klienty ideální. "

act legal plánuje v nadcházejících letech rozšířit své kanceláře do dalších evropských zemí, kde se zaměří především na jižní Evropu a Skandinávii. Pro zahraniční advokátní kanceláře a jejich klienty - zejména pro ty z USA a Asie – tak bude act legal představovat možnost získat na jediném místě právní podporu napříč celou Evropou.


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz