3. 5. 2019
ID: 109280

Advokátní kancelář Bird & Bird významně posiluje tým práva duševního vlastnictví

Zdroj: Bird & Bird s.r.o.

Od května letošního roku se novými posilami českého týmu práva duševního vlastnictví Bird & Bird staly dvě zkušené advokátky Kateřina Floriánová a Denisa Švecová.

Jak Kateřina, tak Denisa se právu duševního vlastnictví, jeho ochraně a komerčnímu využití, zejména oblasti ochranných známek, věnují více než 15 let. Jejich zkušenosti zahrnují také poradenství v otázkách nekalé soutěže.

Denisa Švecová

Denisa Švecová je členkou Licensing Executives Society, kde působí jako tajemnice řídící rady národní skupiny LES Česká republika a Slovensko. Právní poradenství poskytuje v českém, slovenském a anglickém jazyce.

 Kateřina Floriánová

Kateřina Floriánová se v minulém roce umístila v žebříčku odborníků pro oblast ochranných známek World Trademark Review. Právní poradenství poskytuje v češtině a angličtině. Před svým nástupem do Bird & Bird obě působily v české advokátní a patentové kanceláři Čermák a spol.

Bird & Bird je globální právní firma. V současné době patří mezi nejrychleji se rozvíjející právní firmy na světě. Zaměřuje se na poskytování strategického poradenství společnostem, které jsou ovlivňovány digitálním prostředím a novými technologiemi, nebo k tomu svou činností přispívají.

V oboru práva duševního vlastnictví je mezinárodní tým Bird & Bird dlouhodobě uznávaný jako jeden z nejlepších na světě. K nejsilnějším patří i v rámci České republiky, což dokazuje řada prestižních ocenění, které český tým a jeho jednotlivci opakovaně získávají.

Bird & Bird s.r.o. advokátní kancelář

Na Příkopě 583/15
110 00  Praha 1

Tel.: +420 226 030 500
Fax:  +420 226 030 599
e-mai: prague@twobirds.com


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz