5. 12. 2018
ID: 108524

Advokátní kancelář Dvořák Hager & Partners se připojuje k mezinárodní právní firmě Eversheds Sutherland

Zdroj: Dvořák Hager & Partners

Advokátní kancelář Dvořák Hager & Partners působící v České republice a na Slovensku se připojuje k mezinárodní právní firmě Eversheds Sutherland, která patří mezi 40 největších globálních právních firem.

Dvořák Hager & Partners a Eversheds Sutherland už několik let spolupracují a tento krok na naši úspěšnou dosavadní spolupráci přirozeně navazuje. Pro nás, naše spolupracovníky a klienty je skvělé, že se stáváme součástí globální profesionální firmy. Toto spojení přináší výhody především našim klientům, v první řadě přístup k prvotřídní právní podpoře v regionu střední a východní Evropy a na globálních trzích,“ uvedl řídicí partner Dvořák Hager & Partners Stanislav Dvořák. 

Dvořák Hager & Partners je vysoce uznávanou právní firmou v České republice a na Slovensku. Růst na klíčových evropských trzích je důležitou součástí naší globální strategie a tento krok nám umožňuje poskytovat právní služby na trzích, které jsou pro naše klienty významné. Jsme velice rádi, že se Dvořák Hager & Partners rozhodli připojit k nám,“ řekl CEO Eversheds Sutherand Lee Ranson. 

V posledních letech se naše spolupráce s advokátní kanceláří Dvořák Hager & Partners zintenzívnila. Pro naše klienty je zásadní, že jim můžeme nabídnout právní podporu v regionu střední a východní Evropy, která doplňuje nabídku našich kanceláří zejména v Německu a Rusku,“ dodal evropský šéf Eversheds Sutherland Ian Gray.Oasis Florenc
Pobřežní 394/12
186 00 Praha 8


Tel.:       +420 255 706 500
e-mail:    praha@dhplegal.com


© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz