13. 7. 2018
ID: 107876

Advokátní kancelář Urbášek & Partners má nový web. Symbolizuje tah na branku a podporu byznysu

Zdroj: shutterstock.com

Advokátní kancelář Urbášek & Partners spouští web v novém designu. Nabízí novou moderní identitu kanceláře, která mj. spolupracuje se společnostmi Coca-Cola HBC či českou pobočkou Foxconnu.

Jsme právníci a zároveň obchodní partneři našich klientů. Jejich lepší byznys je naším úkolem číslo jedna, který se nám v drtivé většině případů daří plnit na výbornou. Nyní jsme spokojení se stávající podobou našich internetových stránek, které jasně ukazují, že směřujeme vzhůru neboli UP,“ říká vedoucí partner AK Urbášek & Partners Vratislav Urbášek.

Advokátní kancelář Urbášek & Partners

Při tvorbě loga jsme požadovali od dodavatele z agentury Loudmark Prague jednoduchost. Chceme se odlišit od konkurence, k tomu nám napomáhá mladistvá modrofialová barva,“ říká partnerka AK Urbášek & Partners Adéla Gajdová.

Advokátní kancelář Urbášek & Partners plánuje s rozjezdem nového webu www.urbasekpartners.cz i intenzivnější komunikaci na sociálních sítích. Výrazně navíc posiluje účetní a daňové oddělení, souvisí to s expanzí na nové zahraniční trhy.

Advokátní kancelář Urbášek & Partners je také partnerem Leica Gallery, která nabízí to nejlepší z moderního umění.
© EPRAVO.CZ – Sbírka zákonů, judikatura, právo | www.epravo.cz